[singlepic=5593,360,320]

U góry od lewej: Sławomir Roszak (kierownik), Mariusz Gajewski, Łukasz Brona, Grzegorz Michalski, Paweł Brandys, Marcin Polarz (trener), Grzegorz Bednarek, Tomasz Naskręcki (masażysta)

U dołu od lewej: Mateusz Roszak, Mateusz Śliwa, Dawid Karlik, Grzegorz Kostrzewa. Leżą: Krzysztof Mokry i Tomasz Matysek

1. 15.08.: MKS – Ogrodnik 6:0 (4:0) Gardawski 26, Polarz 36, Śliwa 41, Matysek 45,50, Karlik 75

Mokry, Sowik, Gajewski, M.Roszak, Karlik, Sopelewski, Polarz (G.Kostrzewa 75), Matysek, Bednarek (Brona 60), Śliwa (Bomba 60), Gardawski (Majer 60).

2. 22.08.: Bełk – MKS 0:0

Brandys, M.Roszak, Gajewski, Sowik, Karlik (K.Firlej 66), Polarz, Matysek (G.Kostrzewa 75), Sopelewski, Bednarek, Śliwa (Samek 60), Gardawski (Bomba 80)

3. 26.08.: MKS – Krupiński 0:0

Brandys, Sowik, M.Roszak, Gajewski, Bednarek, K.Firlej (Bomba 60), Polarz, Mikolasz, Matysek (Śliwa 46), Brona (Samek 60), Gardawski (G.Kostrzewa 75)

4. 29.08.: Sokół – MKS 0:2 (0:0) Gardawski 50, Bednarek 90

Brandys, Sowik (Czarnecki 46), M.Roszak, Gajewski, Karlik, Mikolasz, K.Firlej (Brona 46), Matysek (G.Kostrzewa 65),Bednarek, Gardawski, Śliwa (Polarz 46)

5. 05.09.: MKS – Unia Bieruń Stary 3:3 (2:2) Polarz 23, Karlik 36, Gardawski 51

Brandys, Gajewski, M.Roszak, Sowik, Bednarek (Brona 46), K.Firlej (Sopelewski 46), Mikolasz (Śliwa 60), Matysek, Karlik, Gardawski (Samek 75), Polarz

6. 12.09.: Iskra Pszczyna – MKS 2:0 (1:0)

Brandys, Gajewski, M.Roszak, Sowik (Mikolasz 46), Polarz, Karlik, Matysek, Śliwa (Brona 70), K.Firlej (Sopelewski 85), Bednarek, Śliwa (G.Kostrzewa 70)

7. 19.09.: MKS – Nadwiślan 2:1 (2:1) Gajewski 14, Matysek 31

Brandys, Polarz, Karlik, M.Roszak, Sopelewski, Bednarek, Matysek (Mikolasz 80), K.Firlej, Brona (A.Gąsior 70), Gardawski (Sowik 90), Gajewski (Śliwa 65)

8. 26.09.: MKS – Śląsk 1:1 (0:0) Brona 57

Mokry, Polarz, M.Roszak, Matysek, Czarnecki (Śliwa 46), Sowik, Bednarek, Sopelewski, Brona (Bomba 88), Gardawski (Mikolasz 80), Gajewski (A.Gąsior 70)

9. 04.10.: LKS Łąka – MKS 1:1 (1:1) Matysek 36

Brandys, M.Roszak, Gajewski, Polarz, Bednarek, K.Firlej (Sopelewski 80), Matysek, Gardawski (Mikolasz 25), Brona, G.Kostrzewa (A.Gąsior 70), Śliwa.

10. 10.10.: MKS – Piast 2:0 (2:0) Gardawski 8, Matysek 27

Brandys, M.Roszak, Gajewski, Bednarek, Mikolasz, Polarz (73′ Czarnecki), Matysek, Brona (46′ Śliwa), Firlej, Gardawski (65′ A.Gąsior), G.Kostrzewa (46′ Bomba).

11. 17.10.: Leśnik – MKS 0:2 (0:0) Polarz 50, G.Kostrzewa 53

Brandys, Gajewski, M.Roszak, Bednarek, Brona (Mikolasz 46), Karlik (G.Kostrzewa 46), Matysek, Polarz, K.Firlej, Śliwa (Czarnecki 84), A.Gąsior (Majer 65).

12. 24.10.: MKS – Stal 4:1 (0:1) Gardawski 62,76, M.Roszak 65, Matysek 71 k.

Brandys, M.Roszak, Bednarek, Gajewski, Karlik, Polarz (Mikolasz 80), K.Firlej, Matysek, Śliwa (Brona 46), A.Gąsior (Gardawski 46), G.Kostrzewa (Majer 70)

13. 31.10. Kosztowy – MKS 2:1 (1:1) Matysek 9

Brandys, M.Roszak, Gajewski, Karlik, Bednarek, Brona (Bomba 60), Śliwa (Majer 77), Matysek, Mikolasz (A.Gąsior 46), Gardawski (Czarnecki 75), G.Kostrzewa.

14. 07.11. MKS – Wawel 3:2 (1:0) Matysek 5,83, Polarz 90

Brandys, M.Roszak (Czarnecki 75), Karlik, Polarz, Bednarek, K.Firlej (A.Gąsior 46), Śliwa (Bomba 46), Matysek, Gardawski, Gajewski (Majer 65), G.Kostrzewa

15. 11.11. Czarni Piasek – MKS 3:1 (1:0) A.Gąsior 47

Brandys, Bednarek, Gajewski, Karlik, M.Roszak, Śliwa, Polarz, Gardawski, K.Firlej, Bomba (Majer 80), G.Kostrzewa (A.Gąsior 46)

16. 27.03.2010.: MKS – Bełk 1:2(0:0) Śliwa 73

Brandys, Polarz, M.Roszak, Bednarek, Gajewski (Michalski 70), Śliwa, Gardawski, Czarnecki, K.Firlej, Dąbrowski, A.Gąsior (G.Kostrzewa 46)

17. 03.04. Krupiński – MKS 2:3 (1:2) Gardawski 38,55, Matysek 40k.

Brandys, Polarz, M.Roszak, Gajewski (Cięciara 60), Czarnecki (G.Kostrzewa 46), Sowik (Michalski 90), Matysek, K.Firlej, Dąbrowski (A.Gąsior 88), Gardawski, Śliwa

18. 21.04. Ogrodnik – MKS 2:2 (0:1) Dąbrowski, 6, Gardawski 71

Brandys, Bednarek, Polarz, M.Roszak (46 Cięciara), Śliwa, Michalski (75 Czarnecki), Karlik, K.Firlej, Gardawski, Matysek (65 Brona), Dąbrowski (60 A.Gąsior)

19. 24.04 MKS – Iskra 1:2 (1:1) Matysek 30

Brandys, Polarz, Bednarek, M.Roszak, Karlik, Gajewski, Firlej (Brona 46), Śliwa (Czarnecki 65), Dąbrowski (G.Kostrzewa 75), Matysek, Gardawski

20. 02.05.: Nadwiślan – MKS 3:2 (1:1) Matysek 45, Gajewski 58

Brandys – Bednarek, Polarz, M.Roszak – Czarnecki, Karlik, Matysek, Śliwa (20 Michalski), K.Firlej (80 Sowik) – Gajewski (70 Majer), Dąbrowski (77 A.Gąsior)

21. 08.05.: Śląsk – MKS 4:2(2:1) Matysek 45, Dąbrowski 50

Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Polarz, Karlik, Matysek, Michalski (Brona 46), Czarnecki (G.Kostrzewa 70), K.Firlej, Dąbrowski, Gajewski

22. 15.05.: MKS – LKS Łąka 3:2 (1:1) Brona 15, Dąbrowski 57, Matysek 76 k.

Brandys – M.Roszak, Bednarek, Karlik, Gajewski, Polarz, Czarnecki (46  Majer), Matysek, K.Firlej, Dąbrowski (85  G. Kostrzewa), Brona (70 A. Gąsior).

23. 22.05.: Piast – MKS 0:3 walkower

24. 29.05.: MKS – Leśnik 1:2(0:1) M.Roszak 90

Brandys, Gajewski (Majer 75), M.Roszak, Bednarek, Karlik, Matysek, Śliwa (G.Kostrzewa 60, Michalski 85), K.Firlej, Brona (A.Gąsior 70), Gardawski, Dąbrowski

25. 01.06.: Unia Bieruń – MKS 1:3 (1:2) Gardawski 31, M.Roszak 39, Polarz 76k.

Brandys, Polarz, M.Roszak, Bednarek, Karlik, Matysek (82′ Czarnecki), Śliwa, K.Firlej (85′ Sopelewski), Brona, Gajewski (90′ Majer), Gardawski (71′ A.Gąsior).

26. 05.06.: Stal Chełm Śl. – MKS 0:2 ( 0:0 ) Dąbrowski 65,75

Brandys, Polarz, M.Roszak, Bednarek, Karlik, Śliwa (Czarnecki 80), Matysek, K.Firlej (Sopelewski 67), Brona (Dąbrowski 46), Gajewski (A.Gąsior 85), Gardawski

27. 09.06.: MKS – Unia Kosztowy 3:0(3:0) Karlik 2, Firlej 5, Matysek 40

Brandys, Polarz, Bednarek, Karlik, M.Roszak (65′ Sopelewski), K.Firlej, Śliwa, Matysek (85′ Czarnecki), Gardawski, Gajewski (46′ Brona), Dąbrowski (75′ Majer).

28. 12.06.: MKS – Sokół 4:0 (0:0) Dąbrowski 68, Gardawski 79, 84, Matysek 88

Brandys, Polarz, M.Roszak, Sopelewski, Bednarek, K.Firlej (79′ A. Gąsior), Karlik, Matysek, Śliwa (89′ Kostrzewa), Brona (46′ Gardawski), Dąbrowski (86′ Gajewski).

29. 19.06.: Wawel – MKS 1:5 (0:3) Dąbrowski 11,76,85, Śliwa 39, Karlik 44

Brandys, Bednarek, M.Roszak, Polarz, Karlik (Czarnecki 46), K.Firlej (G.Kostrzewa 75), Sopelewski, Matysek, Śliwa (A.Gąsior 70), Brona (Gajewski 46), Dąbrowski

30. 26.06.: MKS – Czarni 6:1 (3:0) Matysek 18,60, A.Gąsior 77,81, K.Firlej 30, Gajewski 43

Brandys, Polarz, Bednarek, Karlik, M.Roszak, Matysek, Śliwa, K.Firlej (Michalski 85), Gardawski (Czarnecki 70), Dąbrowski (A.Gąsior 75), Gajewski (Majer 65)

Trener: Marcin Polarz (1-30)

Końcowa tabela sezonu 2009/2010

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 Nadwiślan Góra 30 74 24 2 4 79-32
2 Iskra Pszczyna 30 64 20 4 6 94-41
3 Leśnik Kobiór 30 56 16 8 6 67-34
4 Krupiński Suszec 30 56 17 5 8 84-43
5 MKS Lędziny 30 54 16 6 8 69-38
6 Unia Kosztowy 30 52 15 7 8 47-39
7 Czarni Piasek 30 51 15 6 9 53-48
8 LKS Bełk 30 44 13 5 12 61-59
9 Stal Chełm Śląski 30 42 12 6 12 53-48
10 Śląsk Świętochłowice 30 38 10 8 12 49-58
11 Unia Bieruń St. 30 36 10 6 14 54-66
12 LKS Łąka 30 34 10 4 16 35-43
13 Sokół Wola 30 31 9 4 17 38-63
14 Wawel Wirek 30 30 8 6 16 41-72
15 Ogrodnik Cielmice 30 14 3 5 22 24-79
16 Piast Leszczyny 30 2 0 2 28 8-91

[singlepic=6297,360,320]

U góry od lewej: Tomasz Naskręcki (masażysta), Dawid Karlik, Marcin Polarz (trener), Marcin Majer, Grzegorz Bednarek, Adrian Gąsior, Paweł Brandys, Krzysztof Firlej, Sławomir Roszak (kierownik).

U dołu od lewej: Grzegorz Kostrzewa, Mateusz Roszak, Tomasz Matysek, Tomasz Czarnecki, Mateusz Śliwa, Grzegorz Michalski.