Rezerwy sezon 2021/2022 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data  
MKS II Czułowianka Tychy 2:3 (Gaweł, Urbańczyk) 22.08.21r. 17.00
Niepokorni Orzesze MKS II 0:3 (Gierczak 2, Czudaj) 29.08. 17.00
MKS II LKS II Wisła Wielka 7:0 (Spyra 2, Szachnitowski 2, Urbańczyk, Malicki, Haba) 05.09. 17.00
LKS Wisła Mała MKS II 1:5 (Morks 2, Adamus, Majer, Haba) 12.09. 17.00
MKS II UKS Warszowice   26.09. 16.30
Nadwiślan Góra MKS II   02.10. 16.00
MKS II LKS II Gardawice   10.10. 16.00
Pniówek II MKS II   17.30 15.30
MKS II BAP Gol Bieruń   24.10. 15.30
LKS Mizerów MKS II   30.10. 15.00
MKS II Fortuna Wyry   07.11. 14.00
Czarni Piasek MKS II   13.11. 13.30
         
Wiosna 2021        
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Rezerwy - kadra, Sezon 2021/2022

Imię i Nazwisko Data ur.
Tomasz Hamerla 20.08.98r.
Michał Hejna 07.09.04r.
Dawid Sitarz 11.05.94r.
Paweł Gawlik 02.01.92r.
   
Kacper Kuzak 08.08.05r.
Patryk Czudaj 19.11.02r.
Szymon Mielec 31.12.98r.
Paweł Młocek 03.01.98r.
Zbigniew Janik 14.05.94r.
Michał Dominiec 22.12.92r.
Błażej Gierczak 25.09.03r.
Michał Urbańczyk 02.06.96r.
Łukasz Malicki 09.02.94r.
Patryk Skitek 14.04.03r.
Kacper Spyra 30.09.02r.
Adam Adamus 10.05.99r.
Marcin Majer 11.07.92r.
Karol Nowrocki 17.02.99r.
Mateusz Rozmus 15.11.02r.
Sebastian Krakowiak 23.11.03r.
Artur Giza 24.02.99r.
Wojciech Śmigowski 29.11.02r.
Mateusz Zawodny 15.04.05r.
Bartosz Haba 06.01.98r.
Kamil Chromik 17.02.03r.
Szymon Jacek 03.01.04r.
Mateusz Firlej 03.06.05r.
Mateusz Morks 20.09.95r.
Dawid Kosiba 28.10.94r.
Dominik Smaza 19.12.02r.
Karol Gaweł 13.01.02r.
Kacper Klimza 15.08.00r.
Marek Wasyl 02.05.98r.
   
Trener: Zbigniew Janik  

Poz   Zespół M W R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 Fortuna Wyry 5 5 0 0 20:4+16 15:0       
2 Czułowianka Tychy 4 4 0 0 17:2+15 12:0      
3 Czarni Piasek 5 4 0 1 12:7+5 12:3       
4 Gol Bieruń 4 3 0 1 19:6+13 9:3      
5 MKS II Lędziny 4 3 0 1 17:4+13 9:3      
6 UKS Warszowice 5 3 0 2 16:12+4 9:6       
7 LKS II Gardawice 5 2 0 3 8:9-1 6:9       
8 Niepokorni Orzesze 5 2 0 3 9:13-4 6:9       
9 Nadwiślan Góra 4 1 0 3 5:11-6 3:9      
10 Pniówek II Pawłowice 5 0 1 4 4:15-11 1:13       
11 LKS Mizerów 4 0 1 3 3:25-22 1:10      
12 LKS Wisła Mała 3 0 0 3 5:13-8 0:9     
13 LKS II Wisła Wielka 3 0 0 3 2:16-14 0:9