[singlepic=8824,360,320]

U góry od lewej: Marta Zielińska (masażysta), Mariusz Gajewski, Norbert Stworzyjan, Dawid Karlik, Paweł Pytel, Łukasz Gąsior, Piotr Kapela, Sławomir Roszak (kierownik).

U dołu od lewej: Piotr Kubica, Mateusz Roszak, Mateusz Śliwa, Grzegorz Kostrzewa, Krzysztof Mokry.

Liga okręgowa, gr. I Katowice:

1. 13.08.2011 r.: MKS – Unia Kosztowy 1:0 (1:0) Kapela 43

Ł.Gąsior, Skiba, Sopelewski, Karlik, M.Roszak, Śliwa (Frukacz 83), Idczak, G.Kostrzewa (Brona 70), Skutela, Bednarek (K.Firlej 60), Kapela (A.Gąsior 89)

2. 21.08.: GKS II – MKS 3:1 (2:0) Kapela 72

Ł.Gąsior, Skiba, M.Roszak (Frukacz 89), Karlik, Skutela, Idczak, G.Kostrzewa (Ingram 65), Brona (Samek 80), Śliwa, A.Gąsior (K.Firlej 46), Kapela.

3 . 24.08.: MKS – Stal 1:4 (1:3) Śliwa 45

Ł.Gąsior, Skiba, Idczak (Sopelewski 23), Karlik (Gajewski 70), M.Roszak, Skutela, Śliwa, Kapela, K.Firlej (Bednarek 25), G.Kostrzewa, Brona (Samek 70).

4. 27.08.: Concordia – MKS 3:2 (1:1) Kapela 33, Ingram 84

Brandys, Bednarek, Florek, Skiba, Sopelewski, Włoch (Brona 70), Skutela, Karlik, K.Firlej (Ingram 75), Kapela, G.Kostrzewa.

5 . 03.09.: MKS – Sokół Wola 1:1 (0:1) Kapela 65

Ł.Gąsior, K.Firlej, Skiba (Gajewski 80), Florek, Bednarek, Śliwa, Włoch (Ingram 46), Skutela (A.Gąsior 70), Karlik, Brona, Kapela

6. 10.09.: Ogrodnik – MKS 2:5 (1:3) G.Kostrzewa 3,16 , Śliwa 76, Kapela 34, samobójcza 51

Ł.Gąsior, Bednarek, M.Roszak, Karlik, K. Firlej, Ingram (Frukacz 75), Skutela, Śliwa, G.Kostrzewa (Gajewski 80), Kapela, A.Gąsior (Samek 67).

7. 17.09.: MKS – Bełk 2:0 (1:0) G.Kostrzewa 30,90

Brandys, Karlik, M.Roszak (Skiba 18), Bednarek, K.Firlej, Ingram (Michalski 75), Śliwa (Gajewski 80), G.Kostrzewa, Skutela, A.Gąsior (Włoch 65), Kapela.

8. 24.09.: Unia B.S. – MKS 3:2 (1:0) Śliwa 63, Kapela 84 – zweryfikowany jako walkower 3:0 dla gospodarzy, z powodu występu nieuprawnionego gracza w drużynie MKS-u

Brandys, Bednarek, Skiba, K.Firlej (Gajewski 80), M.Roszak, Śliwa, Skutela, A.Gąsior (Brona 55, Sopelewski 70), G.Kostrzewa, Ingram (Włoch 60), Kapela.

01.10.: MKS – Orzesze 1:1 (0:0) Kapela 66

Mokry, Bednarek, M.Roszak, Skiba, K.Firlej, Śliwa, Skutela, Włoch (A.Gąsior 55), Ingram (Sopelewski 80), Kapela, G.Kostrzewa.

10. 08.10.: Imielin – MKS 1:1 (0:0) A.Gąsior 61

Mokry, Skiba, Bednarek, M.Roszak, Karlik, K.Firlej (Sopelewski 85), Śliwa, Skutela (A.Gąsior 60), Ingram, G.Kostrzewa (Idczak 65), Kapela.

11. 15.10.: MKS – Orzeł 4:1 (1:1) K.Firlej 23,59,63,77k.

Mokry, Skiba, Bednarek, M.Roszak, Sopelewski, Śliwa, Skutela, K.Firlej (Frukacz 80), Karlik (Idczak 60), Kapela (A.Gąsior 75), G.Kostrzewa (G.Cuber 85).

12. 23.10.: Rozwój II – MKS 3:2 (3:0) Ingram 62, A.Gąsior 80

Mokry (75 Brandys), Bednarek, M.Roszak, Skiba, Sopelewski (89 Włoch), Ingram, Śliwa, Skutela (78 Gąsior), Karlik, G.Kostrzewa, Kapela.

13.29.10.: MKS – Krupiński 0:2 (0:0)

Brandys, Skiba, M.Roszak, Bednarek, Sopelewski (Michalski 85), Karlik, K.Firlej (Idczak 70), Śliwa, Ingram, G.Kostrzewa (A.Gąsior 70), Kapela.

14. 06.11.: Czarni – MKS 1:3 (0:1) Kapela 8, 47, 86

Mokry, Sopelewski, Karlik, K.Firlej, Bednarek, A.Gąsior (Michalski 55), Śliwa, Skutela, Ingram, G.Kostrzewa, Kapela (G.Cuber 89).

15. 12.11.: MKS – Śląsk 4:0 (2:0) Kostrzewa 28,43, Kapela 57,81

Mokry, Skiba, Sopelewski, Karlik, Bednarek, Ingram (Frukacz 85), Śliwa (G.Cuber 83), Skutela, K.Firlej (Michalski 75), G.Kostrzewa (A.Gąsior 70), Kapela.

 16. 24.03.12.: Kosztowy – MKS 0:3 (0:2) Kapela 6, 20, Kubica 69

Brandys, M.Roszak, Sopelewski, Karlik, Skutela, K.Firlej, Śliwa, Ingram (Kubica 55), Stworzyjan (G.Kostrzewa 46), Kapela (Michalski 90), Gadaj (Pytel 85).

17. 31.03.: MKS – GKS II Katowice 0:3 (0:1)

Brandys, Bednarek (Smolorz 89), Sopelewski, Skutela, Firlej, Śliwa, Ingram (A.Gąsior 60), Kubica (Michalski 65), Stworzyjan, Kapela, G.Kostrzewa (Pytel 70).

18. 07.04.: Stal  – MKS 0:3 walkower

19. 14.04.: MKS – Concordia 2:3 (1:0) Śliwa 10, Sopelewski 81k.

Mokry, M.Roszak, Sopelewski, Karlik, K.Firlej (Pytel 82), Skutela, Śliwa, Ingram (Kubica 62), Stworzyjan (Smolorz 85), Gadaj, Kapela.

20. 18.04.: Sokół Wola – MKS 0:1 (0:0) Firlej 73

Mokry, Skutela, M.Roszak, Karlik, Sopelewski, Kubica (Michalski 60), Kapela, Gadaj (Smolorz 90), Stworzyjan (Pytel 82), K.Firlej, G.Kostrzewa (A. Gąsior 89)

21. 21.04.: MKS – Ogrodnik 4:0 (2:0) Kostrzewa 12,62, Stworzyjan 20, Karlik 81

Ł.Gąsior, Sopelewski, M.Roszak, Karlik, Skutela, Śliwa, Stworzyjan, Ingram (Kubica 77), Gadaj (Smolorz 85), Kapela (Janik 75), G.Kostrzewa (Michalski 65)

22. 28.04.: LKS Bełk – MKS 4:1 (2:0) Kostrzewa 48

Mokry, M.Roszak, Skutela, Karlik (K.Firlej 35), Sopelewski, Śliwa, Ingram, Stworzyjan (Kubica 75), Gadaj, Kapela, G.Kostrzewa (A.Gąsior 80, Janik 85)

23. 03.05.: MKS – Unia B.St. 1:1 (0:0) Stworzyjan 57

Ł.Gąsior, Sopelewski, M.Roszak, Karlik (Janik 80), Skutela (Smolorz 85), K.Firlej, Śliwa, Kubica (Michalski 70), Stworzyjan, Kapela, Gadaj (A.Gąsior 87)

24. 05.05.: Orzesze – MKS 0:2 (0:0) G.Kostrzewa 46, A.Gąsior 90

Mokry, M.Roszak, Sopelewski, Skutela, Karlik (Michalski 75), Śliwa, Stworzyjan (Janik 85), Ingram (Kubica 70), K.Firlej, Kapela, G.Kostrzewa (A.Gąsior 80).

25. 19.05.: Orzeł – MKS 1:3 (0:0) A.Gąsior 70, Kubica 74, Stworzyjan 80

Ł.Gąsior, Skutela, M.Roszak, Sopelewski, K.Firlej, Śliwa, Pytel (Karlik 46), Kubica (Smolorz 75), Kapela, Stworzyjan, Janik (A.Gąsior 46)

26. 23.05.: MKS – Pogoń 1:2 (0:0) Kapela 49

Mokry, Skutela, M.Roszak, Sopelewski, K.Firlej (Smolorz 89), Karlik (Pytel 88), Śliwa, Stworzyjan (A.Gąsior 80), Gadaj, G.Kostrzewa (Kubica 74), Kapela.

27. 26.05.: MKS – Rozwój II 2:0 (0:0) G.Kostrzewa 48, Gadaj 62

Mokry, Sopelewski (Smolorz 70), M.Roszak, Karlik, K.Firlej, Śliwa, Stworzyjan (A.Gąsior 73), Michalski (Kubica 65), Gadaj, Kapela (Pytel 80), G.Kostrzewa

28. 02.06.: Krupiński – MKS 3:2 (2:0) G.Kostrzewa 49, Śliwa 78

Mokry (Ł.Gąsior 65), Skutela, Sopelewski, M.Roszak, K.Firlej (Ingram 75), Śliwa, Karlik, Michalski (A.Gąsior 46), Gadaj, Stworzyjan, G.Kostrzewa

29. 06.06.: MKS – Czarni 0:1 (0:1)

Ł.Gąsior, M.Roszak, Karlik, K.Firlej, Skutela (Janik 81), Kubica (A.Gąsior 46), Śliwa, Stworzyjan, Gadaj (Ingram 67), Kapela, G.Kostrzewa

30. 09.06.: Śląsk – MKS 1:4 (0:2) G.Kostrzewa 45,77, A.Gąsior 32, Śliwa 66

 Ł.Gąsior, Skutela, K.Firlej, Sopelewski, Śliwa, Stworzyjan, Ingram, Gadaj (Janik 70), Kapela, A.Gąsior (Michalski 60), G.Kostrzewa

Trener: Sebastian Idczak (1 – 30)

[singlepic=9536,360,320]

U góry od lewej: Damian Sopelewski, Mateusz Roszak, Dawid Karlik, Piotr Kubica, Paweł Pytel, Norbert Stworzyjan, Sebastian Idczak (trener).

U dołu od lewej: Krzysztof Firlej, Piotr Kapela, Mateusz Śliwa, Grzegorz Kostrzewa, Grzegorz Michalski, Michał Gadaj, Krzysztof Mokry.

Końcowa tabela sezonu 2011/2012

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 GKS II Katowice 30 68 21 5 4 83-30
2 Concordia Knurów 30 68 22 2 6 75-41
3 Krupiński Suszec 30 67 22 1 7 86-33
4 LKS Bełk 30 59 18 5 7 87-46
5 Unia B.St. 30 54 16 6 8 55-41
6 Pogoń Imielin 30 48 14 6 10 61-43
7 Rozwój II Katowice 30 47 15 2 13 66-55
8 MKS Lędziny 30 46 14 4 12 57-44
9 Unia Kosztowy 30 46 15 1 14 60-66
10 Czarni Piasek 30 41 13 2 15 54-58
11 Sokół Wola 30 37 11 4 15 45-65
12 Orzeł Mokre 30 34 11 1 18 51-79
13 Sokół Orzesze 30 26 7 5 18 43-71
14 Ogrodnik Cielmice 30 21 6 3 21 41-48
15 Śląsk Świętochłowice 30 21 6 3 21 33-90
16 Stal Chełm Śląski 30 10 2 4 24 22-76

W meczach barażowych o awans do IV ligi: GKS II Katowice – Concordia 2:0 i 3:0.