ZINA klasa okręgowa – grupa I

 Kolejka 1 – 11-12 sierpnia
Wyzwolenie Chorzów AKS Mikołów  2:4
LKS Studzienice Ogrodnik Cielmice  3:0
Fortuna Wyry Iskra Pszczyna  3:1
Sparta Katowice MKS Lędziny  2:3
Górnik 09 Mysłowice Podlesianka Katowice  1:2
Urania Ruda Śląska Piast Bieruń Nowy  1:0
Sokół Wola LKS Łąka  4:3
Pogoń Imielin MK Górnik Katowice  2:1
 Kolejka 2 – 15 sierpnia
AKS Mikołów MK Górnik Katowice  4:0
LKS Łąka Pogoń Imielin  1:3
Piast Bieruń Nowy Sokół Wola  2:0
Podlesianka Katowice Urania Ruda Śląska  5:0
MKS Lędziny Górnik 09 Mysłowice  3:0
Iskra Pszczyna Sparta Katowice  1:2
Ogrodnik Cielmice Fortuna Wyry  1:1
Wyzwolenie Chorzów LKS Studzienice  1:2
 Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
LKS Studzienice AKS Mikołów
Fortuna Wyry Wyzwolenie Chorzów
Sparta Katowice Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Górnik 09 Mysłowice Iskra Pszczyna
Urania Ruda Śląska MKS Lędziny
Sokół Wola Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
MK Górnik Katowice LKS Łąka (k. Pszczyny)
 Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
AKS Mikołów LKS Łąka (k. Pszczyny)
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) MK Górnik Katowice
Podlesianka Katowice Pogoń Imielin
MKS Lędziny Sokół Wola
Iskra Pszczyna Urania Ruda Śląska
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Górnik 09 Mysłowice
Wyzwolenie Chorzów Sparta Katowice
LKS Studzienice Fortuna Wyry
 Kolejka 5 – 1-2 września
Fortuna Wyry AKS Mikołów
Sparta Katowice LKS Studzienice
Górnik 09 Mysłowice Wyzwolenie Chorzów
Urania Ruda Śląska Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Sokół Wola Iskra Pszczyna
Pogoń Imielin MKS Lędziny
MK Górnik Katowice Podlesianka Katowice
LKS Łąka (k. Pszczyny) Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
 Kolejka 6 – 8-9 września
AKS Mikołów Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Podlesianka Katowice LKS Łąka (k. Pszczyny)
MKS Lędziny MK Górnik Katowice
Iskra Pszczyna Pogoń Imielin
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Sokół Wola
Wyzwolenie Chorzów Urania Ruda Śląska
LKS Studzienice Górnik 09 Mysłowice
Fortuna Wyry Sparta Katowice
 Kolejka 7 – 15-16 września
Sparta Katowice AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice Fortuna Wyry
Urania Ruda Śląska LKS Studzienice
Sokół Wola Wyzwolenie Chorzów
Pogoń Imielin Ogrodnik Cielmice (Tychy)
MK Górnik Katowice Iskra Pszczyna
LKS Łąka (k. Pszczyny) MKS Lędziny
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Podlesianka Katowice
 Kolejka 8 – 22-23 września
AKS Mikołów Podlesianka Katowice
MKS Lędziny Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Iskra Pszczyna LKS Łąka (k. Pszczyny)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) MK Górnik Katowice
Wyzwolenie Chorzów Pogoń Imielin
LKS Studzienice Sokół Wola
Fortuna Wyry Urania Ruda Śląska
Sparta Katowice Górnik 09 Mysłowice
 Kolejka 9 – 29-30 września
Górnik 09 Mysłowice AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska Sparta Katowice
Sokół Wola Fortuna Wyry
Pogoń Imielin LKS Studzienice
MK Górnik Katowice Wyzwolenie Chorzów
LKS Łąka (k. Pszczyny) Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Iskra Pszczyna
Podlesianka Katowice MKS Lędziny
 Kolejka 10 – 6-7 października
AKS Mikołów MKS Lędziny
Iskra Pszczyna Podlesianka Katowice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Wyzwolenie Chorzów LKS Łąka (k. Pszczyny)
LKS Studzienice MK Górnik Katowice
Fortuna Wyry Pogoń Imielin
Sparta Katowice Sokół Wola
Górnik 09 Mysłowice Urania Ruda Śląska
 Kolejka 11 – 13-14 października
Urania Ruda Śląska AKS Mikołów
Sokół Wola Górnik 09 Mysłowice
Pogoń Imielin Sparta Katowice
MK Górnik Katowice Fortuna Wyry
LKS Łąka (k. Pszczyny) LKS Studzienice
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Wyzwolenie Chorzów
Podlesianka Katowice Ogrodnik Cielmice (Tychy)
MKS Lędziny Iskra Pszczyna
 Kolejka 12 – 20-21 października
AKS Mikołów Iskra Pszczyna
Ogrodnik Cielmice (Tychy) MKS Lędziny
Wyzwolenie Chorzów Podlesianka Katowice
LKS Studzienice Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Fortuna Wyry LKS Łąka (k. Pszczyny)
Sparta Katowice MK Górnik Katowice
Górnik 09 Mysłowice Pogoń Imielin
Urania Ruda Śląska Sokół Wola
 Kolejka 13 – 27-28 października
Sokół Wola AKS Mikołów
Pogoń Imielin Urania Ruda Śląska
MK Górnik Katowice Górnik 09 Mysłowice
LKS Łąka (k. Pszczyny) Sparta Katowice
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Fortuna Wyry
Podlesianka Katowice LKS Studzienice
MKS Lędziny Wyzwolenie Chorzów
Iskra Pszczyna Ogrodnik Cielmice (Tychy)
 Kolejka 14 – 3-4 listopada
AKS Mikołów Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Wyzwolenie Chorzów Iskra Pszczyna
LKS Studzienice MKS Lędziny
Fortuna Wyry Podlesianka Katowice
Sparta Katowice Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Górnik 09 Mysłowice LKS Łąka (k. Pszczyny)
Urania Ruda Śląska MK Górnik Katowice
Sokół Wola Pogoń Imielin
 Kolejka 15 – 10-11 listopada
Pogoń Imielin AKS Mikołów
MK Górnik Katowice Sokół Wola
LKS Łąka (k. Pszczyny) Urania Ruda Śląska
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Górnik 09 Mysłowice
Podlesianka Katowice Sparta Katowice
MKS Lędziny Fortuna Wyry
Iskra Pszczyna LKS Studzienice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Wyzwolenie Chorzów