Adrian Napierała (od 01.10.2017 r.), 4 mecze ligowe, stan na dzień 21.10.2017 r.;

Łukasz Jagoda (od 01.07. do 30.09.2017 r.), 6 meczów ligowych, 3 mecze Pucharu Polski.

Radosław Roszak (03 i 10.06.2017 r., 2 mecze ligowe);

Sebastian Idczak (od 01.07.2011 – 20.06.2014; od 01.07.2015 r., 151 meczów ligowych, 15 meczów Pucharu Polski)

Piotr Mrozek (1 mecz w zastępstwie, 10.05.2017 r.)

Marcin Bereza (od 21.10.2014 do 20.06.2015 r., 18 meczów ligowych)

Mariusz Gajewski (0d 07.07.2014 – 19.10.2014 r., 12 meczów ligowych, 2 mecze PP,)

Marcin Polarz (od 13.01.2009 r. do 18.06.2011 r. – grający trener, 73 mecze ligowe + 4 mecze Pucharu Polski)

Henryk Kostka (1 spotkanie), Wiesław Szwarocki (2 spotkania) – trenerzy tymczasowi od 27.10 do 16.11.2008 r.

Kazimierz Rozmysłowski (01.07.2007 – 27.10.2008 r., 46 spotkań)

Radosław Gabiga (16.05.2007 – 06.2007, 5 spotkań)

Zbigniew Szulc (10.2006 – o5.2007, 12 spotkań)

Eugeniusz Pluszczyk ( 12.2004 – 10.2006, 55 spotkań)

Jan Furlepa (07.2004 – 12.2004, 15 spotkań)

Dariusz Grzesik (10.2003 – 06.2004, 21 spotkań)

Kazimierz Rozmysłowski (09.2003 – 1 spotkanie, trener tymczasowy)

Kazimierz Szachnitowski ( 07.2002 – 09.2003, 37 spotkań)

Albin Wira (05-06.2002, 6 spotkań)

Janusz Maślanka (07.2001 – 05.2002, 24 spotkania)

Albin Wira ( 10.1999 – 06.2001, 52 spotkania)

Emil Głos (07.1999 – 10.1999, 12 spotkań)

Krzysztof Rasek (01.1999 – 06.1999, 16 spotkań)

Emil Głos ( 05.1997 – 12.1998, 39 spotkań)

Ryszard Miernik (08.1996 – 05.1997, 25 spotkań)

Stefan Pietraszewski (08.1996, 4 spotkania)

Ryszard Miernik ( – 06.1996, 34 spotkania)