[singlepic=1969,360,320]

MKS – jesień 2008, foto: Underek

U góry od lewej: Kazimierz Rozmysłowski (trener), Krzysztof Kulpiński, Piotr Bomba, Łukasz Samek, Krzysztof Mokry, Mateusz Malik, Damian Sopelewski, Jacek Mikolasz, Mateusz Roszak, Henryk Kostka (kierownik), Tomasz Naskręcki (masażysta)

U dołu od lewej: Dawid Karlik, Paweł Napieraj, Grzegorz Bednarek, Łukasz Gołaś, Łukasz Brona, Mateusz Śliwa, Krzysztof Firlej, Łukasz Gardawski, Mariusz Gajewski.

V liga, gr. I:

Wyniki:

1. 09.08.2008: MKS – Piast Leszczyny 4:2 (3:0) Gardawski 38,77, Samek 30, Bednarek 42

Mokry – Mikolasz, Bednarek, Karlik, M.Roszak, Gołaś, Samek(A.Gąsior 80), Sopelewski (Salamon 65), K.Firlej (Sala 46), Śliwa (Napieraj 70), Gardawski

2. 16.08.: Bełk – MKS 0:1 (0:1) Bomba 20

Mokry, Bednarek, Mikolasz, M.Roszak (G.Kostrzewa 75)Karlik, Śliwa, Gołaś, Samek ( Sopelewski 65), Kulpiński ( Salamon 90), K.Firlej, Bomba (Gajewski 70).

3. 20.08.: MKS – Orzeł Mokre 1:0 (0:0) Gardawski 81

Mokry – Mikolasz (Napieraj 65), Karlik, M.Roszak, Bednarek, Gołaś (Sopelewski 75), K.Firlej, Samek (Brona 65), Gajewski, Śliwa (Gardawski 65), Bomba.

4. 23.08. Sokół Wola – MKS 3:2 (1:0) K.Firlej 51, Kulpiński 77

Mokry (Malik 63) – Mikolasz (Gajewski 46), M.Roszak (Napieraj 46), Karlik, Gołaś, Bednarek, Śliwa (Samek 46), K.Firlej, Kulpiński, Bomba, Gardawski

5. 30.08. Ogrodnik – MKS 1:5 (1:0) K.Firlej 56,90, Bednarek 67, Gardawski 80, Kulpiński 82

Mokry – Sopelewski, Gajewski (Mikolasz 65), Gołaś (M.Roszak 65), Bomba (Brona 70), Śliwa (A.Gąsior 80), Kulpiński, K.Firlej, Bednarek, Karlik, Gardawski

6. 03.09.: Unia Bieruń – MKS 1:1 (1:0) K.Firlej 90

Mokry – Mikolasz, M.Roszak (Sowik 70), Karlik, Bednarek, Śliwa (Gajewski 75), Bomba (Brona 35), Sopelewski, Kulpiński (Samek 60), Gardawski, K.Firlej

7. 06.09.: MKS – Śląsk Świętochłowice 3:1 ( 2:1) K.Firlej 22,88, Gajewski 28

Mokry – Bednarek, Karlik (Gołaś 60), M.Roszak, Mikolasz, Kulpiński (Sopelewski 75), K.Firlej, Śliwa, Gajewski (Samek 65), Bomba (Brona 65), Gardawski

8. 13.09.: Naprzód Lipiny – MKS 3:1(1:1) Roszak 3

Mokry, Bednarek, Gajewski, Karlik, M.Roszak, Bomba (Brona 80), Śliwa (Samek 75), Gardawski, Kulpiński (G.Kostrzewa 85), Sopelewski, K.Firlej

9. 20.09.: MKS – Stal Chełm Śl. 4:0 (0:0) Samek 56, Gardawski 79k., Gajewski 80,89

Mokry – Sopelewski, Bednarek, Gołaś (Mikolasz 75), M.Roszak, Kulpiński (G.Kostrzewa 70), Firlej, Śliwa (Samek 46), Gardawski, Gajewski, Bomba (Brona 55)

10. 28.09.: Nadwiślan – MKS 2:1(0:0) Gajewski 51

Mokry, Sopelewski, Karlik, M.Roszak, Gołaś (G.Kostrzewa 18, Bomba 65), Bednarek, K.Firlej, Samek (Brona 65), Kulpiński (Mikolasz 85), Gajewski, Gardawski

11. 04.10.: MKS – Krupiński 1:3(1:2) Mikolasz 15

Mokry, Mikolasz, M.Roszak, Bednarek, Karlik (Gołaś 75), Śliwa, K.Firlej, Kulpiński (Brona 60), G.Kostrzewa (Sopelewski 60), Gajewski, Gardawski (Bomba 46)

12. 11.10. Urania – MKS 1:0 (0:0)

Mokry, Bednarek, Gajewski, M.Roszak, Karlik, Gołaś (G.Kostrzewa 65), Śliwa, K.Firlej, Kulpiński (Sowik 75), Bomba (Gardawski 60), Brona (A.Gąsior 85)

13. 18.10 MKS – AKS Mikołów 0:2 (0:1)

Mokry, M.Roszak, Gajewski, Bednarek, G.Kostrzewa (Brona 46), Karlik, Śliwa (Samek 30, A.Gąsior 80), K.Firlej, Gołaś, Bomba, Gardawski (Sopelewski 65)

14. 26.10.: Czarni Piasek – MKS 2:0 (0:0)

Mokry – M.Roszak, Mikolasz, Gołaś, Karlik (G.Kostrzewa 85), K.Firlej (Sopelewski 70), Gardawski, Kulpiński, Samek (Brona 70), Bomba, Gajewski

15. 02.11.: MKS – Leśnik 2:3(0:2) Karlik 60, Gardawski 85 k.

Mokry, Mikolasz, Gołaś, Sopelewski, MRoszak (G.Kostrzewa 70), Karlik, Kulpiński (Napieraj 55), Bomba (Samek 46), Bednarek, Gajewski, Gardawski

16. 08.11.: Piast – MKS 2:0 (0:0)

Mokry, Mikolasz, Gołaś, Sopelewski, Bomba, K.Firlej, Śliwa, Gardawski, Salamon, Gajewski (Cięciara 85), Bednarek

17. 15.11.: MKS – Bełk 5:2 (3:1) Gardawski 20,90, K.Firlej 16, Gajewski 60, sam 43

Mokry – Mikolasz, Gołaś (G.Kostrzewa 70), M.Roszak, K.Firlej, Karlik, Bednarek, Śliwa (Salamon 75), Gardawski, Brona (Kulpiński 61), Gajewski (Napieraj 85)

18. 28.03.2009.; MKS – Sokół 1:1 (0:0) Frąckowiak 55

Mokry, M.Roszak, Mikolasz, Polarz, Sowik, Karlik (Śliwa 65), K.Firlej (Frąckowiak 46), Brona (A.Gąsior 70), Kulpiński, Gajewski, Matysek.

19. 04.04.: MKS – Ogrodnik 3:0 (2:0) Polarz 26, Frąckowiak 45, Samek 65

Ł.Gąsior, Polarz, Karlik, M.Roszak, Sowik, Mikolasz, Matysek, K.Firlej (Śliwa 70), Brona (Kulpiński 46), Gajewski (Samek 55), Frąckowiak (A.Gąsior 80)

20. 08.04.: Orzeł – MKS 1:2(0:0) Frąckowiak 76,86

Ł.Gąsior, Polarz, Mikolasz, Sowik, Karlik (B.Papacz 80), Kulpiński, K.Firlej (Sopelewski 75), Brona (Śliwa 46), Matysek, Gajewski (Samek 46), Frąckowiak

21. 18.04.: Śląsk – MKS 1:1 (1:0) A.Gasior 87

Ł.Gąsior, Polarz, Karlik, Sowik, Mikolasz (Gajewski 65), Matysek, K.Firlej (A.Gąsior 70), Kulpiński, Śliwa (Brona 60), Frąckowiak (Bednarek 85), Samek.

22. 25.04.: MKS – Naprzód 4:0(2:0) Frąckowiak 16,19, Matysek 85, Gajewski 88

Śliz, Polarz, Karlik, Mikolasz, Sowik (R.Roszak 65), Matysek, Śliwa (Brona 80), K.Firlej (Bomba 55), Kulpiński, Samek, Frąckowiak (Gajewski 46)

23. 29.04.: MKS – Unia 5:2 (3:0) Matysek 2k., Kulpiński 42, Samek 44, Brona 56, Frąckowiak 86

Śliz, Polarz, Karlik, Sowik, Mikolasz (Gajewski 60), Kulpiński, Bednarek (M.Roszak 60), Matysek, Samek (Frąckowiak 46), Brona (Śliwa 75), K.Firlej

24. 03.05.: Stal – MKS 1:3 (1:2) Frąckowiak 34,51k.,Brona 39

Śliz, Polarz, Sowik, Mikolasz, M.Roszak, Matysek, Kulpiński, Bomba (K.Firlej 25), Bednarek (A.Gąsior 70), Brona (Samek 46), Frąckowiak (Gajewski 65)

25. 09.05.: MKS – Nadwiślan 0:2 (0:2)

Śliz, Polarz, M.Roszak, Sowik, Mikolasz (Śliwa 46), Kulpiński (A.Gąsior 70), Matysek (Gajewski 70), Bednarek, K.Firlej, Brona (Samek 35), Frąckowiak

26. 16.05.: Krupiński – MKS 1:3 (0:1) Samek 27, Frąckowiak 50, Gajewski 65

Śliz, Polarz, M.Roszak, Sowik, Bednarek, Śliwa (A.Gąsior 65), Kulpiński, Matysek, K.Firlej (Czarnecki 85), Samek (Gajewski 55), Frąckowiak (Bomba 80)

27. 23.05.: MKS – Urania 6:1(4:1) Samek 7, Matysek 13, 75, 77 k., Frąckowiak 30,32

Śliz, Polarz, Sowik (Karlik 60), M.Roszak, Kulpiński, Matysek, K.Firlej, Bednarek, Śliwa (Bomba 75), Samek (A.Gąsior 46), Frąckowiak (Gajewski 60)

28. 30.05.: Mikołów – MKS 0:0

Śliz, Bednarek, M.Roszak, Polarz, Sowik, Kulpiński (Karlik 85), Śliwa (Czarnecki 88), K.Firlej (Bomba 80), Matysek, Frąckowiak, Gajewski (A.Gąsior 71)

29. 06.06.: MKS – Czarni 0:0

Ł.Gąsior, Bednarek, Polarz, Karlik, M.Roszak, K.Firlej, Kulpiński, Śliwa (Brona 60), Matysek (Mikolasz 70), Bomba (A.Gąsior 60), Frąckowiak

30. 13.06. Leśnik – MKS 0:0

Ł.Gąsior, Polarz, Sowik, Karlik, M.Roszak (Samek 65), Bednarek, Śliwa (Brona 46), K.Firlej (A.Gąsior 75), Mikolasz, Matysek, Frąckowiak

Trenerzy: Kazimierz Rozmysłowski (1-14), Henryk Kostka (15), Wiesław Szwarocki (16-17), Marcin Polarz (18 – 30)

[singlepic=3693,360,320]

MKS Lędziny – wiosna 2009. Foto: Underek

U góry od lewej: Mariusz Gajewski, Dawid Karlik, Łukasz Brona, Marcin Polarz (grający trener), Jacek Mikolasz, Mateusz Roszak, Dawid Frąckowiak, Adrian Gąsior, Piotr Bomba, Sławomir Roszak (kierownik)

U dołu od lewej: Krzysztof Firlej, Tomasz Matysek, Kamil Sowik, Krzysztof Mokry, Michał Śliz, Mateusz Śliwa, Tomasz Czarnecki, Bartosz Papacz, Łukasz Samek

Końcowa tabela sezonu 2008/2009

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 AKS Mikołów 30 72 22 6 2 78-25
2 Krupiński Suszec 30 66 21 3 6 73-36
3 Nadwiślan Góra 30 62 19 5 6 75-34
4 Urania Ruda Śląska 30 53 16 5 9 65-50
5 LKS Bełk 30 50 15 5 10 59-40
6 Leśnik Kobiór 30 49 15 4 11 55-40
7 MKS Lędziny 30 48 14 6 10 59-38
8 Śląsk Świętochłowice 30 47 14 5 11 52-54
9 Czarni Piasek 30 46 12 10 8 57-37
10 Sokół Wola 30 32 9 5 16 36-57
11 Unia Bieruń Stary 30 28 7 7 16 42-65
12 Ogrodnik Cielmice 30 28 7 7 16 37-71
13 Piast Leszczyny 30 27 7 6 17 34-65
14 Stal Chełm Śląski 30 25 7 4 19 30-58
15 Orzeł Mokre 30 23 6 5 19 38-70
16 Naprzód Lipiny 30 20 6 3 21 33-78