Terminarz rozgrywek – grupa 5 Zina klasa okręgowa

1 2019-08-10 GKS Czarni Jaworze LKS Bestwina 2:1
1 2019-08-10 LKS Wisła Wielka Sokół Wola 2:0
1 2019-08-10 MKS Lędziny Ogrodnik Cielmice 3:2
1 2019-08-10 Rekord Bielsko-Biała II LKS Łąka 0:1
1 2019-08-10 Pasjonat Dankowice LKS Studzienice 4:2
1 2019-08-10 Iskra Pszczyna  BKS Stal Bielsko-Biała 3:2
1 2019-08-11 MRKS Czechowice-Dziedzice II Piast Bieruń Nowy  3:1
1 2019-08-11 Rudołtowice-Ćwiklice KS Bestwinka 0:1
2 2019-08-15 LKS Wisła Wielka GKS Czarni Jaworze 2:0
2 2019-08-15 Pasjonat Dankowice BKS Stal Bielsko-Biała 4:1
2 2019-09-11 LKS Bestwina Rekord Bielsko-Biała II 4:2
2 2019-08-15 LKS Łąka MKS Lędziny 2:2
2 2019-08-15 Ogrodnik Cielmice MRKS Czechowice-Dziedzice II 2:4
2 2019-09-11 Piast Bieruń Nowy Iskra Pszczyna 1:4
2 2019-08-15 LKS Studzienice Rudołtowice-Ćwiklice 4:2
2 2019-08-15 Sokół Wola KS Bestwinka 5:0
3 2019-08-17 GKS Czarni Jaworze Sokół Wola 1:2
3 2019-08-17 Pasjonat Dankowice Piast Bieruń Nowy 2:0
3 2019-08-17 Iskra Pszczyna Ogrodnik Cielmice 1:0
3 2019-08-17 MKS Lędziny LKS Bestwina 0:0
3 2019-08-17  BTS Rekord II LKS Wisła Wielka 6:0
3 2019-08-18 MRKS Czechowice-Dziedzice II LKS Łąka 2:3
3 2019-08-18 KS Bestwinka LKS Studzienice 5:4
3 2019-08-18 Rudołtowice-Ćwiklice BKS Stal Bielsko-Biała 2:5
4 2019-08-24 GKS Czarni Jaworze Rekord Bielsko-Biała II 3:2
4 2019-08-24 LKS Wisła Wielka MKS Lędziny 1:2
4 2019-08-24 LKS Łąka Iskra Pszczyna 1:5
4 2019-08-24 Piast Bieruń Nowy Rudołtowice-Ćwiklice 5:0
4 2019-08-24 LKS Bestwina MRKS Czechowice-Dziedzice II 5:1
4 2019-08-24 Ogrodnik Cielmice Pasjonat Dankowice 1:0
4 2019-08-24 Sokół Wola LKS Studzienice 2:2
4 2019-08-25 KS Bestwinka BKS Stal Bielsko-Biała 0:3
5 2019-08-31 MKS Lędziny GKS Czarni Jaworze 4:0
5 2019-08-31 LKS Studzienice BKS Stal Bielsko-Biała 2:1
5 2019-08-31 Pasjonat Dankowice LKS Łąka 0:1
5 2019-09-25 Iskra Pszczyna LKS Bestwina  1:0
5 2019-08-31 Rekord Bielsko-Biała II Sokół Wola 0:1
5 2019-09-01 KS Bestwinka Piast Bieruń Nowy 3:0
5 2019-09-01 Rudotłowice-Ćwiklice Ogrodnik Cielmice 0:4
5 2019-09-01 MRKS Czechowice-Dziedzice II LKS Wisła Wielka 0:2
6 2019-09-07 GKS Czarni Jaworze MRKS Czechowice-Dziedzice II 4:1
6 2019-09-07 LKS Łąka Rudołtowice-Ćwiklice 1:3
6 2019-09-08 Rekord Bielsko-Biała II MKS Lędziny 0:4
6 2019-09-07 Piast Bieruń Nowy LKS Studzienice 1:2
6 2019-09-07 LKS Bestwina Pasjonat Dankowice 2:2
6 2019-09-08 Ogrodnik Cielmice KS Bestwinka 0:0
6 2019-09-07 Sokół Wola BKS Stal Bielsko-Biała 2:4
6 2019-09-07 LKS Wisła Wielka Iskra Pszczyna 3:2
7 2019-09-14 Iskra Pszczyna GKS Czarni Jaworze 1:2
7 2019-09-25 LKS Studzienice Ogrodnik Cielmice  4:3
7 2019-09-14 Piast Bieruń Nowy BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 wo
7 2019-09-14 MKS Lędziny Sokół Wola 0:0
7 2019-09-14 Pasjonat Dankowice LKS Wisła Wielka 6:0
7 2019-09-15 KS Bestwinka LKS Łąka 1:0
7 2019-09-15                          Rudołtowice LKS Bestwina 1:3
7 2019-09-15 MRKS Czechowice-Dziedzice II Rekord Bielsko-Biała II 1:3
8 2019-09-21 GKS Czarni Jaworze Pasjonat Dankowice 1:1
8 2019-09-21 LKS Łąka LKS Studzienice 2:2
8 2019-09-21 Rekord Bielsko-Biała II Iskra Pszczyna 2:4
8 2019-09-21 LKS Bestwina KS Bestwinka 6:0
8 2019-09-21 MKS Lędziny MRKS Czechowice-Dziedzice II 4:0
8 2019-09-21 Ogrodnik Cielmice BKS Stal Bielsko-Biała 4:2

3D”100%”>

8 2019-09-21
4 2019-08-24 Sokół Wola LKS Studzienice 2:2
4 2019-08-25 KS Bestwinka BKS Stal Bielsko-Biała 0:3
5 2019-08-31 MKS Lędziny GKS Czarni Jaworze 4:0
5 2019-08-31 LKS Studzienice BKS Stal Bielsko-Biała 2:1
5 2019-08-31 Pasjonat Dankowice LKS Łąka 0:1
5 2019-09-25 Iskra Pszczyna LKS Bestwina  1:0
5 2019-08-31 Rekord Bielsko-Biała II Sokół Wola 0:1
5 2019-09-01 KS Bestwinka Piast Bieruń Nowy 3:0
5 2019-09-01 Rudotłowice-Ćwiklice Ogrodnik Cielmice 0:4
5 2019-09-01 MRKS Czechowice-Dziedzice II LKS Wisła Wielka 0:2
6 2019-09-07 GKS Czarni Jaworze MRKS Czechowice-Dziedzice II 4:1
6 2019-09-07 LKS Łąka Rudołtowice-Ćwiklice 1:3
6 2019-09-08 Rekord Bielsko-Biała II MKS Lędziny 0:4
6 2019-09-07 Piast Bieruń Nowy LKS Studzienice 1:2
6 2019-09-07 LKS Bestwina Pasjonat Dankowice 2:2
6 2019-09-08 Ogrodnik Cielmice KS Bestwinka 0:0
6 2019-09-07 Sokół Wola BKS Stal Bielsko-Biała 2:4
6 2019-09-07 LKS Wisła Wielka Iskra Pszczyna 3:2
7 2019-09-14 Iskra Pszczyna GKS Czarni Jaworze 1:2
7 2019-09-25 LKS Studzienice Ogrodnik Cielmice  4:3
7 2019-09-14 Piast Bieruń Nowy BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 wo
7 2019-09-14 MKS Lędziny Sokół Wola 0:0
7 2019-09-14 Pasjonat Dankowice LKS Wisła Wielka 6:0
7 2019-09-15 KS Bestwinka LKS Łąka 1:0
7 2019-09-15                          Rudołtowice LKS Bestwina 1:3
7 2019-09-15 MRKS Czechowice-Dziedzice II Rekord Bielsko-Biała II 1:3
8 2019-09-21 GKS Czarni Jaworze Pasjonat Dankowice 1:1
8 2019-09-21 LKS Łąka LKS Studzienice 2:2
8 2019-09-21 Rekord Bielsko-Biała II Iskra Pszczyna 2:4
8 2019-09-21 LKS Bestwina KS Bestwinka 6:0
8 2019-09-21 MKS Lędziny MRKS Czechowice-Dziedzice II 4:0
8 2019-09-21 Ogrodnik Cielmice BKS Stal Bielsko-Biała 4:2

8. Sokół – Piast 0:0

8. Wisła Wielka – Rudołtowice-Ćwiklice 1:1

MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-0 Sokół Wola 29 września, 11:00
Iskra Pszczyna 2-2 MKS Lędziny 28 września, 16:00
Pasjonat Dankowice 2-1 Rekord II Bielsko-Biała 28 września, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-2 Czarni Jaworze 28 września, 16:00
KS Bestwinka 0-4 LKS Wisła Wielka 29 września, 16:00
LKS Studzienice 1-5 LKS Bestwina 29 września, 16:00
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 LKS Łąka (k. Pszczyny) 28 września, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-4 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 28 września, 16:00
 Kolejka 10 – 5-6 października
Sokół Wola 1-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5 października, 15:00
LKS Łąka (k. Pszczyny) 8-2 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 5 października, 15:00
LKS Bestwina 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała 5 października, 15:00
LKS Wisła Wielka 1-0 LKS Studzienice 6 października, 15:00
Czarni Jaworze 1-1 KS Bestwinka 5 października, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 3-4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 5 października, 16:00
MKS Lędziny 1-0 Pasjonat Dankowice 5 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-4 Iskra Pszczyna 6 października, 15:00

 

 Kolejka 11 – 12-13 października
Iskra Pszczyna 2-0 Sokół Wola 12 października, 15:00
Pasjonat Dankowice 1-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice 12 października, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-5 MKS Lędziny 12 października, 15:00
KS Bestwinka 0-7 Rekord II Bielsko-Biała 13 października, 15:00
LKS Studzienice 3-1 Czarni Jaworze 12 października, 15:00
Piast Bieruń Nowy  1-3 LKS Bestwina 12 października, 15:00
Ogrodnik Cielmice  4-1 LKS Łąka  12 października, 15:00
LKS Wisła Wielka 3-2 BKS Stal Bielsko-Biała 13 października, 15:00
 Kolejka 12 – 19-20 października
Sokół Wola 2-2 LKS Łąka ( 19 października, 15:00
LKS Bestwina 3-0 Ogrodnik Cielmice 19 października, 15:00
LKS Wisła Wielka 3-0 Piast Bieruń Nowy 20 października, 15:00
Czarni Jaworze 1-4 BKS Stal Bielsko-Biała 19 października, 15:00
Rekord II Bielsko-Biała 2-2 LKS Studzienice 19 października, 12:00
MKS Lędziny 2-0 KS Bestwinka 19 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 20 października, 14:00
Iskra Pszczyna 2-0 Pasjonat Dankowice 16 listopada, 13:00
 Kolejka 13 – 26-27 października
Pasjonat Dankowice Sokół Wola  5:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice Iskra Pszczyna  0:3
KS Bestwinka MRKS II Czechowice-Dziedzice  0:1
LKS Studzienice MKS Lędziny  1:4
BKS Stal Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała  3:2
Piast Bieruń Nowy Czarni Jaworze  0:4
Ogrodnik Cielmice LKS Wisła Wielka  0:1
LKS Łąka LKS Bestwina  0:1
 Kolejka 14 – 2-3 listopada
Sokół Wola LKS Bestwina  0:3
LKS Wisła Wielka LKS Łąka  2:1
Czarni Jaworze Ogrodnik Cielmice  3:1
Rekord II Bielsko-Biała Piast Bieruń Nowy  6:0
MKS Lędziny BKS Stal Bielsko-Biała  1:2
MRKS II Czechowice LKS Studzienice  3:2
Iskra Pszczyna KS Bestwinka  2:0
Pasjonat Dankowice LKS Rudołtowice  2:1
 Kolejka 15 – 9-10 listopada
LKS Rudołtowice-Ćwiklice Sokół Wola  0:0
KS Bestwinka Pasjonat Dankowice  3:5
LKS Studzienice Iskra Pszczyna  0:8
BKS Stal Bielsko-Biała MRKS II Czechowice-Dziedzice  7:3
Piast Bieruń Nowy MKS Lędziny  0:6
Ogrodnik Cielmice Rekord II Bielsko-Biała  1:1
LKS Łąka Czarni Jaworze  1:1
LKS Bestwina 2:0 LKS Wisła Wielka