IV liga – grupa 2

Kolejka nr 1
2022-08-13/11:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA KP GKS II TYCHY 1:1
2022-08-13/13:00 UNIA RACIBÓRZ MKS LĘDZINY 3:1
2022-08-13/13:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS DECOR BEŁK 2:0
2022-08-13/13:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:2
2022-08-13/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK GKS GWAREK ORNONTOWICE 5:1
2022-08-13/17:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:0
2022-08-13/17:00 LKS CZANIEC KS ROW 1964 RYBNIK 2:1
2022-08-14/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
Kolejka nr 2
2022-08-20/11:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:0
2022-08-20/11:00 KP GKS II TYCHY KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:0
2022-08-20/17:00 MKS LĘDZINY KS KUŹNIA USTROŃ 2:1
2022-08-20/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA GKS GWAREK ORNONTOWICE 4:1
2022-08-20/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK KS SPÓJNIA LANDEK 3:2
2022-08-20/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS CZANIEC 3:1
2022-08-20/17:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS DECOR BEŁK 2:4
2022-08-21/11:00 UNIA RACIBÓRZ TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:4
Kolejka nr 3
2022-08-24/17:30 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA MKS LĘDZINY 3:0
2022-08-24/17:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE UNIA RACIBÓRZ 2:0
2022-08-24/17:30 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KP GKS II TYCHY 1:2
2022-08-24/17:30 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL KS DECOR BEŁK 0:0
2022-08-24/17:30 LKS CZANIEC MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:2
2022-08-24/17:30 KS SPÓJNIA LANDEK LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
2022-08-24/17:30 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA KS ROW 1964 RYBNIK 1:3
2022-08-24/17:30 KS KUŹNIA USTROŃ GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:5
Kolejka nr 4
2022-08-27/13:00 UNIA RACIBÓRZ LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:1
2022-08-27/17:00 MKS LĘDZINY GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:3
2022-08-27/17:00 KS ROW 1964 RYBNIK KS KUŹNIA USTROŃ 5:2
2022-08-27/17:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 4:0
2022-08-27/17:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE KS SPÓJNIA LANDEK 2:1
2022-08-27/17:00 KS DECOR BEŁK LKS CZANIEC 2:2
2022-08-27/17:00 KP GKS II TYCHY LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1:1
2022-08-27/17:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:0
Kolejka nr 5
2022-09-03/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE MKS LĘDZINY 3:1
2022-09-03/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK KS DECOR BEŁK 2:2
2022-09-03/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 1:3
2022-09-03/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL UNIA RACIBÓRZ 5:1
2022-09-03/16:00 LKS CZANIEC KP GKS II TYCHY 3:1
2022-09-03/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:2
2022-09-03/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 0:2
2022-09-03/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS ROW 1964 RYBNIK 2:0
Kolejka nr 6
2022-09-10/13:00 UNIA RACIBÓRZ LKS CZANIEC 1:2
2022-09-10/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS DRZEWIARZ JASIENICA 4:0
2022-09-10/13:00 MKS LĘDZINY KS ROW 1964 RYBNIK 2:1
2022-09-10/16:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE KS KUŹNIA USTROŃ 3:0
2022-09-10/16:00 KS DECOR BEŁK LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1:1
2022-09-10/16:00 KP GKS II TYCHY KS SPÓJNIA LANDEK 2:2
2022-09-10/16:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 5:1
2022-09-11/16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:0
Kolejka nr 7
2022-09-17/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK UNIA RACIBÓRZ 3:0
2022-09-17/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA MKS LĘDZINY 1:0
2022-09-17/16:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:2
2022-09-17/16:00 LKS CZANIEC TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA 19.10
2022-09-17/16:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA KP GKS II TYCHY 0:2
2022-09-17/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS DECOR BEŁK 2:1
2022-09-17/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:0
2022-09-17/16:00 KS ROW 1964 RYBNIK LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 1:2
Kolejka nr 8
2022-09-24/13:00 UNIA RACIBÓRZ LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 0:2
2022-09-24/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS CZANIEC 1:0
2022-09-24/16:00 MKS LĘDZINY LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 3:0
2022-09-24/16:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE KS ROW 1964 RYBNIK 2:3
2022-09-24/16:00 KS DECOR BEŁK GKS GWAREK ORNONTOWICE 4:3
2022-09-24/16:00 KP GKS II TYCHY KS KUŹNIA USTROŃ 2:0
2022-09-24/16:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA KS SPÓJNIA LANDEK 0:2
2022-09-24/16:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0:0
Kolejka nr 9
2022-10-01/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL MKS LĘDZINY -:-
2022-10-01/15:00 LKS CZANIEC LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2022-10-01/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2022-10-01/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-10-01/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-10-01/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE KP GKS II TYCHY -:-
2022-10-01/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK KS DECOR BEŁK -:-
2022-10-02/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 10
2022-10-08/13:00 UNIA RACIBÓRZ GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2022-10-08/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2022-10-08/15:00 MKS LĘDZINY MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2022-10-08/15:00 KS DECOR BEŁK LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2022-10-08/15:00 KP GKS II TYCHY KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-10-08/15:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2022-10-08/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2022-10-08/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS CZANIEC -:-
Kolejka nr 11
2022-10-15/15:00 LKS CZANIEC MKS LĘDZINY -:-
2022-10-15/15:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2022-10-15/15:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2022-10-15/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2022-10-15/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-10-15/15:00 KS ROW 1964 RYBNIK UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-10-15/15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA KP GKS II TYCHY -:-
2022-10-15/15:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE KS DECOR BEŁK -:-
Kolejka nr 12
2022-10-22/13:00 UNIA RACIBÓRZ LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2022-10-22/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2022-10-22/15:00 MKS LĘDZINY KS DECOR BEŁK -:-
2022-10-22/15:00 KP GKS II TYCHY MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2022-10-22/15:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-10-22/15:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2022-10-22/15:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
2022-10-22/15:00 LKS CZANIEC KS SPÓJNIA LANDEK -:-
Kolejka nr 13
2022-10-29/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK MKS LĘDZINY -:-
2022-10-29/14:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS CZANIEC -:-
2022-10-29/14:00 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2022-10-29/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-
2022-10-29/14:00 KS ROW 1964 RYBNIK KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2022-10-29/14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-10-29/14:00 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-10-29/14:00 KS DECOR BEŁK KP GKS II TYCHY -:-
Kolejka nr 14
2022-11-05/13:00 UNIA RACIBÓRZ KS DECOR BEŁK -:-
2022-11-05/14:00 MKS LĘDZINY KP GKS II TYCHY -:-
2022-11-05/14:00 TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2022-11-05/14:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA -:-
2022-11-05/14:00 LKS DRZEWIARZ JASIENICA KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2022-11-05/14:00 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2022-11-05/14:00 LKS CZANIEC KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2022-11-05/14:00 KS SPÓJNIA LANDEK LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA -:-
Kolejka nr 15
2022-11-12/13:30 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA MKS LĘDZINY -:-
2022-11-12/13:30 KS KUŹNIA USTROŃ KS SPÓJNIA LANDEK -:-
2022-11-12/13:30 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS CZANIEC -:-
2022-11-12/13:30 KS ROW 1964 RYBNIK LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL -:-
2022-11-12/13:30 MRKS CZECHOWICE-DZIEDZICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2022-11-12/13:30 KS DECOR BEŁK TS PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA -:-
2022-11-12/13:30 KP GKS II TYCHY UNIA RACIBÓRZ -:-
2022-11-13/13:30 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA LKS DRZEWIARZ JASIENICA -:-