Grupa V tysko-bielska klasa okręgowa (grupa II)

 

Kolejka 1 – 25-26 lipca
GTS Bojszowy KS Bestwinka  2:1
LKS Bestwina Pionier Pisarzowice  3:0
Pasjonat Dankowice Piast Bieruń Nowy  4:0
Sokół Wola MKS Lędziny  1:9
Ogrodnik Cielmice Przełom Kaniów  3:0
Kolejka 2 – 1-2 sierpnia
KS Bestwinka Przełom Kaniów  5:0
MKS Lędziny Ogrodnik Cielmice  5:0
Piast Bieruń Nowy Sokół Wola  2:2
Pionier Pisarzowice Pasjonat Dankowice
GTS Bojszowy LKS Bestwina  2:2
Kolejka 3 – 8-9 sierpnia
LKS Bestwina KS Bestwinka  0:1
Pasjonat Dankowice GTS Bojszowy  0:0
Sokół Wola Pionier Pisarzowice
Ogrodnik Cielmice Piast Bieruń Nowy  1:1
MKS Lędziny Przełom Kaniów  5:0
Kolejka 4 – 15-16 sierpnia
KS Bestwinka MKS Lędziny
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice Ogrodnik Cielmice (Tychy)
GTS Bojszowy Sokół Wola
LKS Bestwina Pasjonat Dankowice
Kolejka 5 – 22-23 sierpnia
Pasjonat Dankowice KS Bestwinka
Sokół Wola LKS Bestwina
Ogrodnik Cielmice (Tychy) GTS Bojszowy
MKS Lędziny Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Pionier Pisarzowice Przełom Kaniów
Kolejka 6 – 29-30 sierpnia
KS Bestwinka Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Pionier Pisarzowice MKS Lędziny
GTS Bojszowy Przełom Kaniów
LKS Bestwina Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Pasjonat Dankowice Sokół Wola
Kolejka 7 – 2 września
Sokół Wola KS Bestwinka
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Pasjonat Dankowice
Przełom Kaniów LKS Bestwina
MKS Lędziny GTS Bojszowy
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Pionier Pisarzowice
Kolejka 8 – 5-6 września
KS Bestwinka Pionier Pisarzowice
GTS Bojszowy Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
LKS Bestwina MKS Lędziny
Pasjonat Dankowice Przełom Kaniów
Sokół Wola Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Kolejka 9 – 12-13 września
Ogrodnik Cielmice (Tychy) KS Bestwinka
Przełom Kaniów Sokół Wola
MKS Lędziny Pasjonat Dankowice
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) LKS Bestwina
Pionier Pisarzowice GTS Bojszowy
Kolejka 10 – 19-20 września
KS Bestwinka GTS Bojszowy
Pionier Pisarzowice LKS Bestwina
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Pasjonat Dankowice
MKS Lędziny Sokół Wola
Przełom Kaniów Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Kolejka 11 – 26-27 września
Przełom Kaniów KS Bestwinka
Ogrodnik Cielmice (Tychy) MKS Lędziny
Sokół Wola Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Pasjonat Dankowice Pionier Pisarzowice
LKS Bestwina GTS Bojszowy
Kolejka 12 – 3-4 października
Przełom Kaniów MKS Lędziny
KS Bestwinka LKS Bestwina
GTS Bojszowy Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice Sokół Wola
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Kolejka 13 – 10-11 października
MKS Lędziny KS Bestwinka
Przełom Kaniów Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Pionier Pisarzowice
Sokół Wola GTS Bojszowy
Pasjonat Dankowice LKS Bestwina
Kolejka 14 – 17-18 października
Przełom Kaniów Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina Sokół Wola
GTS Bojszowy Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) MKS Lędziny
Kolejka 15 – 24-25 października
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) KS Bestwinka
MKS Lędziny Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów GTS Bojszowy
Ogrodnik Cielmice (Tychy) LKS Bestwina
Sokół Wola Pasjonat Dankowice
Kolejka 16 – 7-8 listopada
KS Bestwinka Sokół Wola
Pasjonat Dankowice Ogrodnik Cielmice (Tychy)
LKS Bestwina Przełom Kaniów
GTS Bojszowy MKS Lędziny
Pionier Pisarzowice Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
Kolejka 17 – 11 listopada
Pionier Pisarzowice KS Bestwinka
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) GTS Bojszowy
MKS Lędziny LKS Bestwina
Przełom Kaniów Pasjonat Dankowice
Ogrodnik Cielmice (Tychy) Sokół Wola
Kolejka 18 – 14-15 listopada
KS Bestwinka Ogrodnik Cielmice (Tychy)
Sokół Wola Przełom Kaniów
Pasjonat Dankowice MKS Lędziny
LKS Bestwina Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
GTS Bojszowy Pionier Pisarzowice