[singlepic=12297,360,320]

U góry od lewej: trener Sebastian Idczak, Kamil Uniejewski, Mateusz Roszak, Damian Sopelewski, Norbert Stworzyjan, Robert Maciejowski, Łukasz Gorki, Szymon Bobla, Sławomir Roszak (kierownik).

U dołu od lewej: Piotr Kapela, Łukasz Gąsior, Szymon Skutela, Dawid Karlik, Grzegorz Bednarek, Dawid Wróblewski, Michał Gadaj.

1. 10.08.2013: MKS – Unia B.St. 6:0 (5:0) Kapela 13,19,59, Gadaj 28, Gorki 32, samobójcza 38

Maciejowski, Gorki, M.Roszak, Uniejewski (Bednarek 70), Sopelewski (Skutela 66), Wróblewski, Stworzyjan (Białorucki 88), Kapela (Śliwa 60), Karlik, Sz.Bobla, Gadaj.

2. 14.08.: MKS – Bełk 1:0 (0:0) G.Kostrzewa 83

Maciejowski, Uniejewski, M.Roszak, Gorki, Sopelewski, Karlik, Śliwa (Gadaj 46), Sz.Bobla (G.Kostrzewa 77), Wróblewski (Ingram 46), Stworzyjan (Białorucki 90), Kapela.

3. 17.08.: Ogrodnik – MKS 1:1 (1:1) Uniejewski 19k.

Maciejowski, Gorki, M.Roszak, Uniejewski, Skutela (Bednarek 55), Karlik, Śliwa (Stworzyjan 63), Gadaj, Ingram, Sz.Bobla (G.Kostrzewa 55), Kapela.

4. 24.08.: MKS – Naprzód 5:1 (3:0) Uniejewski 14k.,40, Ingram 41, G.Kostrzewa 50, Śliwa 82

Maciejowski, Uniejewski, M.Roszak (Gorki 60), Bednarek, Sopelewski (Skutela 70), Śliwa, Sz.Bobla, Karlik, Ingram (Wróblewski 60), Stworzyjan, G.Kostrzewa (N.Nagi 70).

Puchar Polski: 27.08.: MKS – Nadwiślan Góra 1:1 (1:1) rzuty karne 0:3 ; Uniejewski 43

Ł.Gąsior, Skutela (Bednarek 80), Uniejewski (M.Roszak 62), Gorki, Sopelewski, Śliwa (Ingram 76), Karlik, Gadaj, Sz.Bobla, Stworzyjan, G.Kostrzewa.

5. 01.09.: Studzionka – MKS 2:1 (0:0) Gadaj 58

Maciejowski, Bednarek, Uniejewski, Gorki, Sopelewski, Śliwa, Wróblewski (N.Nagi 89), Stworzyjan (Skutela 86), Sz.Bobla, G.Kostrzewa, Gadaj (Kapela 63).

6. 07.09.: MKS – Urania 1:1 (0:1) Kapela 69

Maciejowski, Skutela (Bednarek 46), Gorki, M.Roszak, Sopelewski, Karlik (Gadaj 46), Wróblewski (Ingram 46), Stworzyjan, Sz.Bobla, Kapela, G.Kostrzewa

7. 14.09.: Piast – MKS 1:1 (0:0) Karlik 70

Maciejowski, Bednarek, Uniejewski, M.Roszak, Ingram (Wróblewski 42), Stworzyjan, Karlik, Sz.Bobla (Gadaj 70), Śliwa, Kapela (Sopelewski 46), G.Kostrzewa (Gorki 90)

8.  21.09.: MKS – Strażak 4:0 (2:0) Stworzyjan 36,76, Kostrzewa  41, Śliwa 62

Maciejowski, Bednarek (Uniejewski 70), M.Roszak, Skutela, Sopelewski, Śliwa, Gadaj (Karlik 65), Ingram, Sz.Bobla, Stworzyjan (Kapela 78), G.Kostrzewa (N.Nagi 75).

9. 28.09.: Sokół Wola – MKS 0:3 (0:1) Kapela 26, Stworzyjan 56, Ingram 73

Maciejowski, Bednarek, Uniejewski, Skutela, Sopelewski, Sz.Bobla, Śliwa, Gadaj (Wróblewski 80), Stworzyjan (Gorki 85) Kapela (G.Kostrzewa 73) Ingram.

10. 05.10.: MKS – GKS II Tychy 5:0 (2:0) Kostrzewa 4,19, Kapela 77, Uniejewski 78,88

Maciejowski, M.Roszak (76′ Gorki), Bednarek, Uniejewski, Sopelewski; Gadaj, Sz.Bobla, Wróblewski (71′ Ingram), Śliwa, Stworzyjan (87′ N. Nagi), G.Kostrzewa (58′ Kapela)

11. 12.10.: Dąb – MKS 0:4 (0:0) Ingram 85,89, Stworzyjan 83, Kapela 63

Maciejowski, Bednarek, M.Roszak, Uniejewski, Sopelewski, Karlik, Gadaj, Śliwa (Skutela 60), Kapela, Wróblewski (Ingram 33), Stworzyjan (M.Nagi 88).

12. 19.10.: MKS – Orzesze 2:1 (0:0) Uniejewski 78k., Karlik 87

Maciejowski, Bednarek, Uniejewski, M.Roszak, Sopelewski, Karlik, Śliwa, Ingram (Wróblewski 89), Stworzyjan (Gadaj 60), G.Kostrzewa (Skutela 85), Kapela

13. 26.10.: Jedność – MKS 0:2 (0:1) Wróblewski 24, Stworzyjan 88

Ł.Gąsior, Ingram, Uniejewski, M.Roszak, Sopelewski, Kapela (Skutela 78), Gadaj, Śliwa, Stworzyjan, G.Kostrzewa (Bednarek 88), Wróblewski (N.Nagi 70).

14. 02.11.: MKS – Rymer 1:0(0:0) Uniejewski 90

Ł.Gąsior, Bednarek (Karlik 34), Uniejewski, M.Roszak, Sopelewski (Gorki 88), Ingram (N.Nagi 70), Śliwa, Wróblewski, Kapela, Stworzyjan, G.Kostrzewa (Skutela 81)

15. 10.11.: Energetyk II – MKS 2:2 (0:1) Ingram 41, Kapela 82

Ł.Gąsior, Bednarek (Kapela 76), Gorki, M.Roszak, Sopelewski, Skutela, Śliwa, Gadaj (Stworzyjan 70), Wróblewski, Ingram, G.Kostrzewa.

16. 16.11.: Unia – MKS 0:7 (0:3) Gadaj 10,41, Uniejewski 30,69, Kapela 61,74, Ingram 80

Ł.Gąsior, Skutela (Karlik 6), M.Roszak, Sopelewski (Bednarek 67), Uniejewski, Śliwa (M.Nagi 80), Wróblewski, Ingram, Gadaj, Stworzyjan, G.Kostrzewa (Kapela 55).

17. 22.03.2014: Bełk – MKS 2:2 (0:1) Kostrzewa 24, Ingram 55k.

Maciejowski, Bednarek, M.Roszak, Uniejewski, Sopelewski, Karlik, Gadaj, Ingram (Szprengiel 90), Wróblewski (Idczak 82), Stworzyjan, G.Kostrzewa (Michalski 90).

18. 29.03.: MKS – Ogrodnik 2:0 (0:0) Kapela 59, Wróblewski 90

Maciejowski, Idczak (Michalski 87), M.Roszak, Uniejewski, Ingram, Karlik, Śliwa, Wróblewski, Kapela, G.Kostrzewa (Kozłowski 90), Stworzyjan.

19. 05.04.: Naprzód – MKS 0:6 (0:4) Kapela 7,58, Karlik 2, Ingram 12, Kostrzewa 17, Uniejewski 82 k.

Maciejowski, Sopelewski, Uniejewski, M.Roszak, Ingram, Karlik, Śliwa, Wróblewski (Kozłowski 60), Kapela (Idczak 60), G.Kostrzewa (Michalski 65), Stworzyjan.

20. 12.04.: MKS – Studzionka 2:0 (2:0) Kapela 14, Kostrzewa 38

Maciejowski, Bednarek (Kozłowski 87), Uniejewski, Sopelewski, M.Roszak, Ingram, Śliwa (Michalski 65), Karlik, Stworzyjan (Wróblewski 15), Kapela, G.Kostrzewa (Gadaj 65).

21. 19.04.: Urania – MKS 1:6 (0:1) Uniejewski 16k., Kapela 52,54, Ingram 59,63, Wróblewski 88

Maciejowski, Uniejewski, Bednarek (Kozłowski 88), Sopelewski (Mróz 80), M.Roszak, Karlik, Ingram, Gadaj (Wróblewski 65), Śliwa, G.Kostrzewa, Kapela (Szprengiel 78).

22. 26.04.: MKS – Piast 0:2 (0:1)

Maciejowski, M.Roszak, Uniejewski, Sopelewski (Stworzyjan 63), Bednarek (Idczak 83), Karlik, Śliwa, Gadaj, Wróblewski (Kozłowski 87), Kapela, G.Kostrzewa

23. 29.04.: Strażak – MKS 0:3 (0:1) Kostrzewa 28, Stworzyjan 52, Śliwa 84

Maciejowski, Sopelewski (Mróz 90), M.Roszak, Uniejewski, Bednarek, Ingram (Wróblewski 80), Karlik, Śliwa, Stworzyjan, Gadaj, G.Kostrzewa (Kapela 65)

24. 03.05.: MKS – Wola 6:0 (1:0) Stworzyjan 25,77, Uniejewski 54, Kostrzewa 60, Ingram 71, Michalski 90

Maciejowski, Uniejewski, M.Roszak, Bednarek (Kozłowski 85), Sopelewski, Wroblewski (Gadaj 46), Śliwa, Ingram, Kapela (Karlik 46), Stworzyjan, G.Kostrzewa (Michalski 81).

25. 11.05.: GKS II – MKS 0:4 (0:2) Uniejewski 22, 74k., G.Kostrzewa 25, 54

Ł.Gąsior, M.Roszak, Sopelewski, Karlik, Uniejewski, Wróblewski, Ingram, Gadaj (Michalski 82), Śliwa (Bednarek 75) , Stworzyjan (Kozłowski 89), G.Kostrzewa (Kapela 63).

26. 17.05.: MKS – Dąb 6:2 (1:2) Uniejewski 7k., M.Roszak 53, Karlik 55, Gadaj 80, Wróblewski 87,90

Maciejowski – Sopelewski, Bednarek (Wróblewski 85), Gadaj, Roszak, Uniejewski, Ingram (Kozłowski 89), Karlik, Kapela (Śliwa 55), Kostrzewa, Stworzyjan.

27. 24.05.: Orzesze – MKS 0:2(0:0) Uniejewski 48, Śliwa 79

Ł.Gąsior – Bednarek (Gadaj 55), Uniejewski, M.Roszak, Sopelewski, Karlik (Kapela 60), Stworzyjan, Śliwa, Ingram, Wróblewski, G.Kostrzewa (Kozłowski 87).

28. 31.05.: MKS – Jedność 9:1 (4:0) Kostrzewa 28, 35,50, 52, Stworzyjan 33,67,89, Kapela 30, 85 (z karnych)

MKS: Maciejowski – Bednarek (Kozłowski 69), Sopelewski, M.Roszak, Karlik, Śliwa, Gadaj (Michalski 69), Kapela, G.Kostrzewa, Stworzyjan, Wróblewski.

29. 07.06.: Rymer – MKS 1:1 (0:0) Śliwa 67

Maciejowski – M.Roszak, Uniejewski, Sopelewski (Kapela 65), Bednarek (Ł.Gąsior 44), Śliwa, Gadaj (Kozłowski 90), Wróblewski, Karlik, G.Kostrzewa (Ingram 44), Stworzyjan

30. 14.06.: MKS – Energetyk II 3:4 (0:0) Uniejewski 75,82, Słaby-samobójcza 80

Ł.Gąsior – M.Roszak, Uniejewski, Bednarek, Sopelewski, Ingram, Śliwa, Gadaj, Stworzyjan, G.Kostrzewa (Kapela 46), Wróblewski (Kozłowski 82).

Trener: Sebastian Idczak (1-30)

Końcowa tabela sezonu 2013/2014

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 LKS Bełk 30 75 24 3 3 112-25
2 MKS Lędziny 30 69 21 6 3 98-22
3 Energetyk II Rybnik 30 66 19 9 2 87-34
4 GKS II Tychy 30 52 16 4 10 62-47
5 Rymer Rybnik 30 46 13 7 10 61-58
6 Piast Bieruń Nowy 30 43 11 10 9 66-38
7 Ogrodnik Cielmice 30 42 12 6 12 40-58
8 Urania Ruda śl. 30 42 11 9 10 69-56
9 Dąb Gaszowice 30 41 12 5 13 54-61
10 Jedność Jejkowice 30 38 11 5 14 70-74
11 Unia B.St. 30 31 9 4 17 43-84
12 Sokół Orzesze 30 30 8 6 16 54-71
13 Sokół Wola 30 28 7 7 16 38-74
14 Strażak Mikołow 30 27 7 6 17 37-71
15 LKS Studzionka 30 23 6 5 19 44-95
16 Naprzód Rydułtowy 30 19 5 4 21 25-92
  Aktualizacja: 16.06.2014