W dniach 2 (sobota) oraz 3 września (niedziela) na obiekcie sportowym w Lędzinach zaplanowano kolejne mecze z udziałem drużyn seniorskich: w sobotę o godz. 16.00 IV-ligowy MKS podejmie Odrę Wodzisław Śląski, natomiast w niedzielę od godziny 17.00 rezerwy MKS-u zmierzą się z UKS Warszowice. W tym drugim wypadku, będzie pojedynek sąsiadów w tabeli oraz zespołów, które odnotowały w bieżącym sezonie po jednym zwycięstwie w tyskiej B klasie.

W 5 kolejce rozgrywek grupy II w IV lidze, MKS Lędziny (po czterech porażkach) i środowej pucharowej wiktorii nad LKS Studzionka (w rz.k. 4:2, po remisie 1:1 w czasie regulaminowym, za sprawą bramki Mateusza Firleja), zmierzy się z spadkowiczem z III ligi i aktualnym liderem (10 pkt, bramki 9-2). Odra Wodzisław, choć drastycznie przebudowana, a wzmocniona m.in. Bartoszem Wodnickim, to wciąż uznana i silna marka.

W tym miejscu ważna informacja dla kibiców: mecz z Odrą, na wskutek negatywnej opinii KPP w Bieruniu, odbędzie się niestety bez udziału publiczności! Konsultacje w tej sprawie między MKS, Odrą, a Komendą Powiatową Policji trwały od kilku dni, nie przynosząc efektu w postaci uzyskania zgody na wpuszczenie kibiców – w tym zorganizowanej grupy kibiców Odry. O powyższym powiadomiona została także Komisja Rozgrywek ŚLZPN.

Przepraszamy w związku z tym za niedogodności i utrudnienia, zapraszając na kolejne mecze MKS-u! Prosimy o zastosowanie się do obostrzeń!

Z spotkania zostanie przeprowadzona transmisja na żywo ze spotkania, a to za sprawą portalu slaskisport.tv, który zapowiedział się z wizytą na stadionie w Lędzinach. Mamy nadzieję, że powyższa transmisja choć częściowo zrekompensuje Kibicom niemożność zobaczenia spotkania na żywo.

⚽️ MKS Lędziny – Odra Wodzisław
 02.09.2023 16:00
 http://live.slaskisport.tv
Powtórki najciekawszych akcji
 Komentarz: Kamil Sobala
⭕️Cena biletu PPV: 15 zł

Kolejna okazja do zobaczenia zespołu MKS-u w akcji na własnym boisku pojawi się 16 września br., wcześniej drużyna trenera Szymona Stawowego zagra wyjazdowy mecz w Rybniku z KS 1964 ROW (09.09.).

Grafika za www.live.slaskisport.tv