W okresie przedświątecznym doszło do kilku zmian na ławce trenerskiej w klubach grupy I. Niewątpliwie, jeśli chodzi o MKS, to najwięcej emocji budzą roszady na ławce Pogoni Imielin, w której podziękowano za pracę Jackowi Stęchłemu.

Jej trenerem został bowiem nie kto inny, jak Marcin Polarz, który przez 2,5 roku prowadził MKS, a od jesieni tego sezonu występuje w barwach Pogoni. Wiosenna wizyta sąsiada zza miedzy w Lędzinach zapowiada się więc bardzo ciekawie. Zmiany dokonali także działacze Unii Kosztowy, którzy po roku współpracy podziękowali Michałowi Nowakowi, zatrudniając w jego miejsce doskonale znanego w okolicy Janusza Semergę.

Kolejnego z lokalnych rywali, tj.  Unię Bieruń, w rundzie wiosennej poprowadzi Łukasz Doktor, któremu dano tym samym szansę po tym, jak w dwóch ostatnich meczach jesieni wywalczył z zespołem „Ujków” 3 punkty.

Redakacja zaczyna juz zbierać także pierwsze informacje dotyczące ruchów kadrowych w innych klubach, ale o nich będziemy informować stopniowo.