Choć spotkanie seniorskiego zespołu MKS Lędziny w IV lidze z KS ROW Rybnik zostało przeniesione na środę 17.04. (g. 17.00), to emocji piłkarskich z pewnością w najbliższy weekend nie zabraknie. Pogoda zapowiada się pięknie, dlatego zapraszamy na boiska.

B klasa Tychy:

W niedzielne popołudnie MKS II Lędziny podejmie na własnym terenie 14 drużynę tabeli – LKS Mizerów. Podopieczni Zbigniewa Janika plasują się w czołówce ligowej tabeli, zajmując aktualnie 3 miejsce, jednak mają o jeden mecz rozegrany mniej, niż aktualny lider z Chełmu Śląskiego i LKS Frydek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych rezerw!

Zespoły młodzieżowe:

W najbliższy weekend swoje rozgrywki rozpoczną żaczki, które w niedzielę o godzinie 10.30 rywalizować będą w Tychach przy ul. Andersa 22 z APN SMS VI Tychy. Podobnie, jak i drużyna orlików, która zagra z tym samym przeciwnikiem z tą różnicą, że mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 12.00. Nasi 9 i 10-latkowie w minioną sobotę zaprezentowali się w meczu z BAP Piast Gol Bieruń i przekonamy się czy tendencję zwyżkową formy utrzymają.

Po inauguracyjnej porażce 4:8 z Ogrodnikiem Cielmice (bramki: Mateusz Szandar x2, Jakub Zimnal, Igor Wiśniewski) zespół trampkarzy Artura Olesia w poniedziałkowy wieczór (15.04., godz. 19.00) zagra w Tychach z Gromem (orlik przy ul. Borowej 123).

Drużyna młodzików już dziś (12.04.) o godzinie 16.30 na orliku przy ul. Pokoju zmierzy się z Iskrą Pszczyna. W minioną  sobotę swoje wiosenne rozgrywka rozpoczęła zwycięsko od wygranej 3:0 z Polonią w Międzyrzeczu. Bramki zdobywali Patryk Porwit (dwie) oraz Filip Szprengiel.

Termin meczu IV-ligowej drużyny trampkarzy C1/C2 MKS z OKS ZET Tychy jest w trakcie ustalania.