Gdyby mecze piłkarskie trwały godzinę, to po sobotnim (06.04.) pojedynku w Wodzisławiu Śląskim, MKS miałby na swoim koncie punkt. Może to i radość i rozprężenie, jakie zapanowały w zespole po zdobyciu gola wyrównującego w meczu z Odrą, a może i piłkarska złość gospodarzy sprawiły, że przeciwnik w pięć minut zdobył trzy gole i rozstrzygnął losy rywalizacji w 20 kolejce rozgrywek IV ligi. Porażka 1:6 (0:1) stała się faktem.

Odra Wodzisław Śląski – MKS Lędziny  6:1 (1:0) Piworowicz 18, Danieluk 61, Sikorski 64,71, Białas 66,77 – Sobieraj 58

MKS: Kulski – Mirus, Guzy (Sidło 53), Wesecki, Mielcarz, Rożański, Małecki (Śmigiel 78), Niedźwiecki, Walicki (Sejwa 58), Żebrowski (Król 68), Sobieraj.

żółte kartki: Małecki, Różański.

Skrót meczu (za www.sportslaski.tv, autor Kamil Drzeniek)

Informujemy, że domowy mecz 21 kolejki rozgrywek – z uwagi na pucharowy występ przeciwnika – z KS ROW Rybnik został przełożony na środę 17 kwietnia, godzina 17.00.

Foto główne:

Iti Iti Fotografia Sportowa (FB)