Piłkarze MKS Lędziny, w ramach 19 kolejki rozgrywek rywalizowali z Orłem Łękawica, przegrywając 0:2 (0:1) Autorem goli  dla gości zdobytych w 19 i 48 minucie był Robert Mrózek.

I choć przeciwnik nie zaprezentował w Lędzinach niczego nadzwyczajnego, to zwyciężył, bezlitośnie wykorzystując prezenty ze strony defensorów MKS. Z dobrej strony w bramce pokazał się Wojtek Majer, a czego nie można powiedzieć o kolegach z przednich formacji, a wyrazem frustracji była czerwona Kartka Sobieraja z 77 min. który zobaczył dwie żółte kartki w ciągu kilkunastu sekund za komentowanie decyzji arbitra…

MKS: W.Majer – Wesecki (Sidło 46), Mielcarz, Guzy (Kobus 60), Mirus, Skrobek (Sejwa 60), Niedźwiecki, Walicki, Małecki (Filip 84), Sobieraj, Żebrowski (Król 82).

czerwona kartka: Sobieraj (77 min. za dwie żółte).

W zespole MKS debiuty zaliczyli Dawid Kobus (z drużyny rezerw), a także środkowy pomocnik Szymon Małecki (rocznik 2000), który trafił do MKS jako wolny zawodnik, ostatnio występując w GieKSie Katowice).

W sobotę 6 kwietnia o godzinie 17.00 MKS zagra w Wodzisławiu Śląskim z Odrą.

W innych meczach 19 kolejki:

MRKS – Gwarek 0:0,

Rekord II – KS ROW 5:3

Tworków – Podbeskidzie II 0:4

Bełk – Spójnia 1:2

GKS II – Polonia 2:1

Tempo – Odra (03.04.)

Kuźnia – Czaniec (22.05.)