Oto wyniki sobotnich i niedzielnych spotkań w 21 kolejce klasy okręgowej. Przypominamy, że mecz MKS-u z Pogonią Imielin został przełożony na 8 czerwca.

Unia B.S. – Leśnik 2:0 (Żukowski 2)

Sokół – Tempo 2:1  (M.Jarnot, Hamerla – Maszka)

Iskra – Concordia 1:0  (Dudek)

Kosztowy – Czarni 2:1 (Żywioł, Siłkin – Kościański)

Bełk – Stal 3:0 (Bysiec 2, Obarski)

Znicz – Łąka 4:3 (Tomanek 2, Rysiewicz, Ł.Bałuch – Puchała 3)

GKS II – Krupiński 3:0 (Kaliciak 2, Sroka)

Dodam także, że w komunikacie Wydziału Gier z dnia 29 kwietnia 2011 r. pojawiła się informacja o weryfikacji wyników spotkań LKS-u Łąka z Tempem (z 27 marca) i Stalą ( 2 kwietnia) jako walkowery 3:0 na korzyść rywali Łąki. Ponieważ ekipa LKS-u oba te spotkania przegrała (odpowiednio 0:1 i 0:3) nie zmieni to sytuacji punktowej w tabeli, a jedynie stosunek bramkowy drużyny Tempa i LKS-u. Powodem takiego orzeczenia było nieopłacenie w terminie 3 żółtej kartki Dominika Pławeckiego. LKS Łąka będzie rywalem MKS-u w 22 kolejce.