Zespół Kazimierza Rozmysłowskiego zmierzył się dziś w wyjazdowym spotkaniu z Iskrą Pszczyna. Lędzinianie stracili pierwsze punkty, remisując 3:3. Dwa gole zdobył Rafał Papacz, a jednego dorzucił Kamil Ingram.

Ten mecz okazał się bardzo poważnym sprawdzianem dla MKS-u. Już w pierwszej połowie dominowali pszczynianie, czego efektem był gol zdobyty w końcówce tej części gry. Po wznowieniu gry szybkie wyrównanie Rafała Papacza, a potem drugi gol tego zawodnika sprawiały, że wszystko wydawało się wrócić do normy. Gospodarze jednak wykorzystali bezlitośnie błędy własne naszej drużyny i wyrównali, a potem objęli prowadzenie już w samej końcówce meczu. Punkt w tym meczu dla MKS-u uratował jednak Ingram i strzałem z 16 m ustalił wynik spotkania.

MKS: Pieczka, Smolorz, Maniura, Ziółkowski, Michalski, G.Kostrzewa, Kaczmarek (Szprengiel 70), R.Papacz, Ingram, Cuber (Piekut 75), Majer

W pozostałych meczach TLJ:

Piast Bieruń – JUVE 4:1, Ogrodnik – Wisła Wielka 3:1, Sokół – Pniówek 6:0, Krupiński – Bojszowy 5:0.