Od zwycięstwa 4:1 (2:1) nad Piastem Bieruń Nowy rozpoczęli sezon 2014/2015 lędzińscy juniorzy.

Bramki dla MKS-u zdobyli: Białorucki 22 min., Urbańczyk 28 min., Urbanek 80 min., N.Nagi 90+2 min. Bramkę dla Piasta w 38 minucie zdobył z rzutu karnego Świergot.

MKS grał w składzie: Żmijewski, Wojciuch, Kozłowski, Mróz Mielec (Czudaj), Białorucki, Krawczyk (Szweda), Giza (Szprengiel), M.Nagi, Jastrzębski (N.Nagi), Urbańczyk (Urbanek).

W pozostałych meczach: Ogrodnik Cielmice – Unia B.St. 0:1; mecze ZET Tychy – Znicz Jankowice, JUWe Jaroszowice – GTS Bojszowy (przełożone). Z tego co widzę, to do składu grupy dookoptowany został zespół Znicza Jankowice, a na stronie Podokręgu na bieżąco pojawiają się rezultaty rozgrywek. Oby tak dalej, a przebieg rozgrywek będzie można śledzić na bieżąco, także zbieranie rezultatów będzie o wiele łatwiejsze.