Zespoły młodzieżowe MKS-u dobrze rozpoczęły swoje rozgrywki. O osiągniętych przez drużyny Mariusza Gajewskiego i Mirosława Wowro rezultatach można przeczytać w newsach poniżej. Tymczasem, przedstawiam kadry obu zespołów w rundzie jesiennej sezonu 2013/2014. Gdybym kogoś pominął, proszę o podanie. Podobnie, jeśli kogoś umieściłem na wyrost, proszę o korektę.

Juniorzy:

Trener: Mariusz Gajewski

Bramkarze: Kamil Żmijewski, Andrzej Krzykawski;

Obrońcy: Paweł Młocek, Rafał Mróz, Bartłomiej Kozłowski, Szymon Mielec, Tomasz Lis,

Pomocnicy: Szymon Buniewicz, Krystian Świergot, Michał Urbańczyk, Tomasz Szprengiel, Grzegorz Białorucki, Zbigniew Janik, Dawid Wróblewski, Kamil Ingram, Damian Karkoszka;

Napastnicy: Michał Nagi, Nikodem Nagi, Adrian Hachuła.

Trampkarze starsi:

Dawid Apajewski, Sebastian Czudaj, Błażej Wojciuch, Szymon Siwek, Jakub Buchała, Dawid Niemczok, Rafał Loska, Paweł Soblik, Marcin Łyżwiński, Karol Białoń, Adam Adamus, Rafał Sieradzki, Adrian Szweda, Artur Giza, Rafał Jastrzębski.

Trener: Mirosław Wowro