Tym razem wszystkie wyniki weekendowych spotkań znajdziecie w jednym newsie. Liczę także na Waszą aktywność w ich przekazywaniu.

W 8 kolejce klasy okręgowej: Stal – MKS 3:2 (Wlazło, Luty, Bubrowski – K.Firlej, M.Roszak) , Leśnik – Sokół 1:3 (Nikodem – Renner samobójcza, Szwajca, Kozłowski samobójcza) , Pogoń – Unia Bieruń 1:1 (Rusek -Adamski) , Krupiński – Znicz 1:0 (Winkler) , Tempo – Concordia 2:1 (Pietraczyk, Wybierek – Spórna) , GKS – Bełk 4:1 (Kaliciak 3, Piechniak – Obarski) , Czarni – Iskra 0:2 (Maroszek, Dudek) , Łąka – Kosztowy 2:2 (Klaja, Mizera – Wendreński, Syćko) .

W Tyskiej Lidze Juniorów: Sokół Wola – MKS 1:6 (3 gole Marcina Majera, jedno Grzegorza Cubra, jedno Rafała Papacza oraz gol Rafała Maniury dały drużynie juniorów efektowne i piękne zwycięstwo – gol Knopa z karnego przy stanie 0:3 nie był w stanie nic zmienić).

Skład juniorki: Ł.Gąsior, Ziółkowski, Smolorz, Maniura (M.Długajczyk 80), Michalski, Kaczmarek (Szprengiel 75), R.Papacz (Łyszcz 80). Ingram, G.Cuber (Czudaj 80), Majer (Piekut 80).

W innych meczach: Krupiński – Iskra 0:0 , JUVE – Pniówek 2:3 , Ogrodnik – Bojszowy 3:2 , Bieruń Nowy – Wisła Wielka 1:2 .

W ligach młodzieżowych:

Żaki Fortuna – MKS 2:4 (Buchała 3, Michalak) , trampkarze starsi Polonia Łaziska – MKS 0:9 (Szumilas 2, Pawlik 2, Szymura, Krzemień, Grzyb, Białorucki, samobójcza) , trampkarze młodsi MKS – Unia Bieruń mecz przełożony.