W środę (06.09.) o godzinie 17.00 MKS podejmie w spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy w Wiśle Wielkiej miejscowy LKS. Mecz zostanie rozegrany na obiekcie przy ul. Mlecznej 12. Wiadomo już, że rywalem zwycięzcy jutrzejszego pojedynku będzie Polonia Łaziska Górne, która pokonała w dzisiejszym ćwierćfinale po rzutach karnych Fortunę Wyry (w regulaminowym czasie gry odnotowano remis 1:1).

Liczymy, iż drużyna MKS-u w pucharowym boju pokaże się z dobrej strony, zacierając złe wspomnienia z potyczek ligowych. Liczymy na mocny, pozytywny impuls, który nakręci zespół przed ligowym pojedynkiem z rezerwami GKS Tychy. Trenerem zespołu z Wisły Wielkiej jest obecnie Radosław Kotas, a jutrzejszy rywal MKS w tabeli tyskiej a klasy plasuje się na 8 miejscu z dorobkiem 6 punktów (w trzech spotkaniach).

Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, jednocześnie informujemy, że spotkanie 7 kolejki HAIZ IV ligi między MKS Lędziny, a KS Decor Bełk zostało przełożone z soboty 23 września na niedzielę 24 września. Rozpocznie się o stałej wrześniowej godzinie, tj. o 16.00.