Bez sensacyjnego rozstrzygnięcia zakończył się mecz między Iskrą a MKS-em Lędziny, w ramach 16 kolejki rozgrywek w klasie okręgowej. Lider zwyciężył 4:0 (2:0)

Gospodarze prowadzili od 30 minuty po strzale Piotra Dudka, który strzałem z dystansu pokonał Brandysa, a rezultat w 39 minucie podwyższył Bogdan Prusek uderzeniem z 12 m. Trzeciego gola zdobył Grabczyński w 52 minucie wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Pruska, a MKS dobił ponownie Dudek na dziesięć minut przed końcem meczu, tym razem finalizując akcję Pruska z Maroszkiem.

MKS grał w składzie: Brandys, Polarz, Bednarek, Karlik, M.Roszak (Sowik 60), Czarnecki (Brona 46), Śliwa, Matysek, Samek (Gajewski 80), A.Gąsior (G.Kostrzewa 46), Gardawski.

żołte kartki: Śliwa, Bednarek, Samek, Karlik

czerwona kartka: Karlik – dwie żółte (70 minuta)

„Ten wynik może nie do końca odzwierciedla to co się działo na boisku, my mieliśmy też okazje by objąć prowadzenie – nie udało się i Iskra strzeliła gole po naszych indywidualnych błędach, potem były tez kolejne szanse – lecz skuteczność zawiodła.” – tak krótko ten mecz podsumował kierownik Sławomir Roszak.

W pozostałych meczach:

Pogoń – Stal 0:0

Leśnik – GKS II 1:0 (Trela)

Concordia – Bełk 2:1 (Spórna 2 – Cichecki)

Sokół – Znicz 1:0 (Pałka)

Unia Bieruń – Kosztowy 3:1 (Sz.Bobla, Czapiewski, Sumera – Ptaszek)

Tempo – Łąka 1:0  (Woźnica)

Czarni – Krupiński 2:2 (Drobiec, Zadylak – Mikołajec, Brychlik)