MKS podejmował dziś w Pszczynie od godziny 13.00 LKS Skidziń, rywala z wadowickiej klasy okręgowej. Zespół Sebastiana Idczaka zwyciężył 4:1 (1:1).

Gole zdobywali: Piotr Kapela, Piotr Kubica, Kamil Ingram. Autorem czwartego trafienia, samobójczego, był zawodnik LKS-u.

MKS: Brandys – Skutela, M.Roszak, Smolorz (Gajewski 60), Sopelewski, Kapela, Stworzyjan, Ingram, Gadaj, Kubica, G.Kostrzewa.

MKS rozegrał dobre spotkanie, długo utrzymując się przy piłce, grając kombinacyjnie i pewnie czując się z piłką. Prócz goli lędzinianie jeszcze trzykrotnie( za sprawą Kapeli, Gadaja i Sopelewskiego) ostemplowali poprzeczkę bramki rywali.

W środę (14 marca) mecz kontrolny z c-klasową Siódemką Tychy rozegrają juniorzy, wzmocnieni kilkoma graczami, którzy nie mogli być obecni dziś na meczu w Pszczynie. A z różnych względów byli to:Firlej, Michalski, A.Gąsior, Janik, Karlik, Bednarek, Ł.Gąsior, Mokry, Ziółkowski, Śliwa i Pytel.Próba generalna przed inauguracją ligi, za tydzień w meczu z LKS Bestwina (mecz w sobotę, godzina i miejsce jeszcze do ustalenia).