W szybkim tempie toczą się rozgrywki w piłkarskiej klasie okręgowej i już jutro w meczu 3 kolejki MKS Lędziny na własnym stadionie o godz.17 rozegra spotkanie z Orłem Mokre.

Lędzinianie po zwycięstwach z Piastem i Bełkiem mają apetyty na kolejne 3 punkty, które pozwoliłyby umocnić się w czołówce tabeli. Co przemawia za naszą drużyną? Na pewno fakt gry na wałasnym stadionie, ponadto wydaje się że zespół Orła w domowych potyczkach „leży” MKS-owi. Lędzinianie zagrają w najsilniejszym składzie, do dyspozycji trenera będzie już Gardawski, który wrócił z koloni i nie zagrał w Bełku. Po raz pierwszy lędzińskiej publiczności zaprezentuje się Krzysiek Kulpiński. Swoją drogą, ciekawe w jaki sposób linię pomocy zestawi trener Rozmysłowski, gdyż nikt nie pauzuje za kartki, cieszy jednak duże pole manewru trenera. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w najbliższych dwóch tygodniach czeka nas sporo spotkań (dwie ligowe kolejki w środę łącznie z jutrzejszą, plus mecz pucharowy) i koniecznym będzie umiejętne szafowanie siłami zawodników. Poza tym rywal wydaje sie być w dołku, gdyż swoje pierwsze dwa spotkania (z Mikołowem oraz Czarnymi) przegrał, nie zdobywając w nich bramki. Nie lekceważmy jednak rywali, zapewne w pamięci kibiców MKS-u pozostaje jeszcze czerwcowy mecz wygrany 4:1 (po 3 golach Matyska i jednym Gardawskiego), jednak jesienią w Mokrym ulegliśmy 2:4, więc należy sie miec na baczności. Gości prowadzi doświadczony trener Marian  Markiewicz znany z pracy m.in. w MK Katowice, dlatego zespół Orła może pokazać pazur. Wierzymy jednak, że nasz zespół zagra dobry mecz i będzie kontynuował swoją dobrą passę.

Zapraszamy kibiców, przyjdźcie licznie na nasz stadion zobaczyć w akcji lędzińską drużynę!!!