W meczu 21 kolejki MKS Lędziny zremisował 2-2 z Gwarkiem Ornontowice mecz mógł się podobać był szybki i opiewał w dużą ilość sytuacji podbramkowych z jednej jak i drugiej strony.Pierwszą bramkę w 31min.zdobył Zygmunt Biliński wykorzystując podanie Damiana Kryli i na przerwę Lędzinianie schodzili z przewagą jednego gola.Po przerwie w 60min. goście wyrównali gdy wydawało się że mecz zakończy się wynikiem 1-1 Kamil Duda w 85min.po rzucie rożnym strzelił bramkę na 2-1 lecz w 90 min.goście zdobyli bramkę

na 2-2 wykorzystując błąd obrońców i mecz skończył się remisem. Piłkarze MKS-u mogą żałować sytuacji z 36min. kiedy to Dariusz Firlej nie wykorzystał rzutu karnego, kiedy to faulowany był Damian Kryla. Następny mecz nasi piłkarze rozegrają w sobotę 22 kwietnia na własnym stadionie z Unią Bieruń Stary już dziś serdecznie zapraszamy na ten mecz tym bardziej że jest to mecz derbowy a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami.