Cykl zimowych gier kontrolnych MKS Lędziny rozpoczął dziś o godzinie 9.00 w Chełmku od meczu z III-ligową (grupa małopolsko-świętokrzyska, 13 miejsce po rundzie jesiennej) Janiną Libiąż.

Spotkanie rozgrywane było w systemie 4 x 25 minut, a zakończyło się remisem 2:2 (0:0, 1:0, 1:1, 0:1) Bramki dla MKS-u zdobywali Kamil Ingram  oraz Kamil Uniejewski. Ingram, po odzyskaniu piłki w pojedynku z rywalem, pokonał bramkarza Janiny w sytuacji sam na sam na początku trzeciej kwarty, a Uniejewski celną główką sfinalizował dośrodkowanie Stworzyjana z rzutu rożnego w ostatniej części gry.

MKS: Maciejowski (Ł.Gąsior 35, testowany bramkarz 70), Bednarek, Uniejewski, M.Roszak, Sopelewski, Ingram, Gadaj, Śliwa, Stworzyjan, Kapela, G.Kostrzewa oraz Wróblewski, M.Nagi, N.Nagi, Karlik oraz dwaj testowani.

Skrót rozgrywanego w gęstej mgle meczu (za www.gorniklibiaz.futbolowo.pl):

[mecze]mKg5KZ-dHJs[/mecze]

Za tydzień nasza drużyna wystąpi tradycyjnie w halowym Memoriale im. Henryka Jasińskiego w Bojszowach. Turniej tym razem rozegrany zostanie w godzinach popołudniowych, tj. od godziny 15.00. Więcej szczegółów dotyczących turnieju przekażemy w tygodniu.