W sobotnie przedpołudnie w Łące swój szósty wiosenny ligowy mecz rozegrali trampkarze starsi, którzy w meczu o tzw. „6 punktów” mierzyli się z miejscowym LKS-em, który podobnie jak i nasza drużyna, do tej pory zgromadził na swoim koncie w tabeli 12 punktów.

Jak to często w takich sytuacjach bywa, w spotkaniu padł nie zadowalający żadnej ze stron remis, w dodatku bezbramkowy. Za tydzień, w ostatnim meczu rozgrywek zasadniczych MKS zmierzy się z LKS Goczałkowice. Pomimo tego remisu, piłkarze Mirka Wowro jeśli zwyciężą, zajmą pierwsze miejsce w grupie A i fazie play-off będą występowali z uprzywilejowanej pozycji. Więcej o tym etapie rozgrywek, po zakończeniu fazy grupowej.

MKS: Żmijewski (Czyżnik), Mielec, Młocek, Bielusiak, Saternus, Kula, Hachuła, Haba, Czypionka, Buniewicz, Szweda (Sieradzki).

W pozostałych meczach:

Pniówek – Piast Bieruń Nowy 1:0 , Znicz – UKS Suszec przełożony : , Goczałkowice – Sokół Wola 0:14.