Mimo sporych trudności związanych z pandemią, a także wstrzymaniem przyznania transzy dotacji miejskiej, ruszyły pierwsze treningi na pięknie położonym boisku treningowym MKS-u zbudowanym w ramach projektu budżetu obywatelskiego złożonego przez Członka Zarządu Marcina Majera w roku 2018, a wygranego dzięki wsparciu i ogromnej mobilizacji całej społeczności lędzińskiej piłki.

Dzięki podjętemu w ostatnim okresie zaangażowaniu Zarządu Klubu, boisko – dzięki stałemu nadzorowi i podlewaniu – jest przygotowane kapitalnie. Piłkarze korzystają z przenośnych bramek. Na wytyczenie czekają jeszcze linie boczne.

W związku z niebezpieczeństwem zdewastowania boiska przez np. zwierzynę leśną już w tym roku przygotujemy kolejny projekt budżetu obywatelskiego, który obejmować będzie ogrodzenie oraz oświetlenie tego boiska.

Poniżej fotogaleria z pierwszych zajęć: