W II Memoriale Piłkarskim im. Henryka Jasińskiego, który został rozgrywany w hali sportowej w Bojszowach 27. Stycznia 2007 roku (sobota) od godz. 9.00. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce, nie przegrywając żadnego meczu w regulaminowym czasie gry. W spotkaniach grupowych MKS wygrał 2-0 z Polonią Międzyrzecze bramki (Idczak, Samek), w drugim meczu MKS pokonał Pogoń Imielin 1-0 (Sopelewski) oraz zremisował 1-1 z Unią Bieruń Stary (Idczak) i zajął 2 miejsce w grupie przegrywając ilością zdobytych bramek z Unią Bieruń. W meczu o 3 miejsce Lędziny zremisowali 0-0 i w serii rzutów karnych przegrali 5-4.

W meczu finałowym Unia Bieruń zremisowała 1-1 z Sokołem Wola i w rzutach karnych przegrała 4-5.

W turnieju grali:
Mokry, Idczak, Skiba, Gardawski, Samek, Sopelewski, Biliński, Bednarek, Karlik, Bomba.

Klasyfikacja
1 – Sokół Wola
2 – Unia Bieruń St.
3 – GTS Bojszowy
4 – MKS Lędziny
5 – Polonia Międzyrzecze, Pogoń Imielin, Piast Bieruń Nowy, Chełm Śl.

Najlepszy zawodnik – Wojciech Myszor (GTS Bojszowy)
Najlepszy strzelec – Dawid Hamerla (Sokół Wola) 6 bramek
Najlepszy bramkarz – Krzysztof Mokry (MKS Lędziny)