W pierwszej kolejce MKS podejmie na własnym boisku Iskrę Pszczyna. W szeregach naszego najbliższego rywala, głównego kandydata do awansu dzieję się bardzo dużo.

14 sierpnia na stadion MKSu zawitają znane nam piłkarskie postacie. Trenerem pszczyńskiej drużyny został Jan Żurek, a zawodnikiem Grzegorz Lekki.

Jan Żurek to były polski piłkarz a obecnie trener i ekspert Canal Plus. Znany z prowadzenia głównie śląskich klubów tj. Górnik Zabrze, Polonia Bytom, Widzew Łódź, Ruch Radzionków, GKS Katowice.

Grzegorz Lekki to wychowanek Iskry, potem zawodnik Górnika Zabrze, Ruchu Radzionków, Wisły Kraków i niemieckich klubów niższych lig.

A więc inauguracja sezonu 2010/2011  w Lędzinach zapowiada się emocjonująco, czy zespół Marcina Polarza zdoła zatrzymać silną ekipę z Pszczyny ? Z pewnością TAK !