Przedstawiamy komunikat nr 10 Prezesa ŚZPN informujący o zakończeniu rozgrywek piłkarskich w sezonie 2019/2020 na poziomach od IV ligi włącznie, w dół. Powyższe oznacza, że MKS Lędziny bieżące rozgrywki kończy na III miejscu w grupie tysko-bielskiej klasy okręgowej, a awans do IV ligi wywalczyła Iskra Pszczyna.Żadna z drużyn nie spadnie z klasy okręgowej, co oznacza że w przyszłym sezonie rywalizować będziemy w grupie większej aniżeli 16-zespołowa. Zakończone zostały także wszelkie rozgrywki młodzieżowe.

„Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Prezesów Związków Wojewódzkich, poświęcone zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020.

Podczas spotkania Prezesi wypracowali wspólne stanowisko dotyczące zakończenia rozgrywek od IV ligi w dół oraz rozgrywek młodzieżowych. Rozgrywki zostaną zakończone z awansami bez spadków.”

Prezes

Śląskiego Związku Piłki Nożnej

(-) Henryk Kula