W najbliższą sobotę (16 marca) już o godzinie 11.00 MKS Lędziny w ramach 16 kolejki rozgrywek w grupie I ZINA klasy okręgowej zmierzy się ze Spartą Katowice. Do spotkania zespół trenera Napierały przystąpi z duża dozą niepewności, związanej głownie z kształtowaniem się składu zespołu i sytuacją kadrową. Pamiętamy jednak, iż podobnie było jesienią, a mocno przebudowany wtedy zespół MKS-u przywiózł cenne 3 punkty za wygraną 3:2 z Katowic. Czy i tym razem będzie podobnie?

Sparta spisuje się świetnie w bieżących rozgrywkach, zajmując 4 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 29 punktów. MKS Lędziny zgromadził na swoim koncie jak dotąd 26 punktów.

Najbliższy rywal MKS-u w swoim ostatnim meczu kontrolnym przed wznowieniem rundy zremisował z SKS Łagisza 2:2, natomiast MKS uległ w minioną sobotę Czarnym Jaworze 0:2.

W przerwie zimowej do kadry zespołu Sparty dołączyli:
– Adrian Wajs bramkarz (powrót po kontuzji),
– Mateusz Szkopek (powrót po kontuzji),
– Mateusz Dawid Gąska, pomocnik (Włókniarz Kietrz),
– Mateusz Drzymała, pomocnik (KS Rozwoj Katowice),
– Adam Kostępski, napastnik (MKS Ujejsce).

O kadrze MKS-u na rundę wiosenną, więcej informacji podamy do piątku.

W zespole z Lędzin za żółte kartki pauzuje Paweł Pusty.

Mecz poprowadzą: Marcin Szymiczek (główny), Stanisław Wieczorek, Kamil Jureczko.

Serdecznie zapraszamy na Stadionową 1!