Na koniec podsumowań występów pierwszej drużyny przedstawiamy wypowiedź trenera Marcina Polarza, który tak ocenił postawę MKS-u w rundzie jesiennej:

[singlepic=4955,360,320]

Marcin Polarz. Foto: Underek

„Na pewno pozostał pewien niedosyt wynikający ze straty 10 pkt do lidera, cieszy za to gra defensywna całego zespołu, natomiast martwi mała ilość zdobytych bramek wynikających z braku prawdziwego snajpera w drużynie. Co do poszczególnych spotkań to na pewno takie mecze jak z Nadwiślanem, Kobiórem czy Wawelem pokazały, że  drużyna ma charakter i drzemią w niej duże możliwości i to na pewno cieszy. Mieliśmy też oczywiście  słabsze spotkania, w których traciliśmy punkty – szkoda przede wszystkim remisów z Bełkiem, Śląskiem czy Krupińskim, gdzie mieliśmy  mnóstwo okazji, ale tak  jak wcześniej już powiedziałem brak napastnika w tych meczach był szczególnie   widoczny. Myślę, że jak dobrze przepracujemy zimę, to na wiosnę na pewno powalczymy o to, by dogonić zespół z Góry bo uważam, że gdy znajdziemy napastnika z prawdziwego zdarzenia to jest to możliwe”.

Dziękujemy:)

W tym tygodniu podsumujemy także występy juniorów w minionej rundzie.