Zespół MKS-u przegrał w Jaworznie sparing ze Zgodą Byczyna 2-0. Mecz był rozgrywany 2x 40 minut. Bramki dla Zgody padły w 65 i 70 minucie po rzutach rożnych, kiedy zawodnicy Zgody dwukrotnie zaskoczyli Gąsiora.

[singlepic=5675,360,320]

Adam Frukacz w pojedynku z rywalem. Foto: Tomasz Naskręcki

W tym spotkaniu, w którym MKS zagrał w dość okrojonym składzie, musieliśmy uznać wyższość rywala mającego zdecydowanie więcej okazji do zdobycia gola. Dobra postawa trzech bramkarzy i nieskuteczność napastników rywali sprawiła, że Zgoda wygrała tylko dwoma bramkami. My straszyliśmy rywali dość rzadko, swoje okazje miał grający w ataku Śliwa, strzałów próbował Matysek, lecz generalnie atutów z przodu brakowało. Czasu do inauguracji sporo, podobnie jak i pracy przez zespołem Marcina Polarza.

Skład w jakim zagrał MKS:

Brandys (Mokry 30, Ł.Gąsior 60), Cięciara, Polarz, Karlik,  Gajewski, Brona, Matysek, Gardawski, Frukacz, Majer, Śliwa.

W galerii zdjęcia z meczu autorstwa masera i mojego, polecam do obejrzenia zwłaszcza te pierwsze:)