Juniorzy MKS-u Lędziny zajęli IX miejsce w debiutanckim występie na silnie obsadzonym turnieju Podhale CUP, stanowiącym etap przygotowań do wiosennych rozgrywek w ramach III ligi junior B1 (Bielsko-Biała – Tychy).
Piłkarze Mirosława Wowro, zadowoleni, z bagażem doświadczeń po rywalizacji z bardzo mocnymi drużynami biorącymi udział w turnieju (m.in. Widzew Łódź, Milan Ukraina, Progres Kraków) wrócili do Lędzin i kontynuują przygotowania do rywalizacji w 3 lidze juniorów
Juniorzy MKS Lędziny w trakcie dwudniowej rywalizacji (26-27 luty) w Podhlae CUP uzyskali następujące wyniki: skromnie pokonali Tramwaj Kraków oraz Victorię Kraków (po 1:0), następnie po 0:2 przegrywając z Milan Ukraina oraz SMS Zawoja, bezbramkowo zremisowali ze Zjednoczonymi Stryków, podobnie jak i Dunajcem Nowy Sącz oraz uznali wyższość Progresu Kraków.
Piłkarze MKS-u w ramach 3-dniowego pobytu także mieli okazję zregenerować się przed swoimi meczami w Termach Szaflary. Wyjazd zorganizował Zarząd MKS Lędziny wraz z koordynatorem d/s młodzieży Marcinem Majerem.
Inauguracja wiosennych rozgrywek już w weekend 2-3 kwietnia!