Mistrzostwo zespołu Mariusza Gajewskiego w Tyskiej Lidze Juniorów stało się faktem. MKS po dobrym meczu zasłużenie pokonał w Górze Nadwiślana 6:1 (1:0) i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewnił sobie tytuł. Przed MKS-em jeszcze wyjazd do Pszczyny i pojedynek z JUWe Jaroszowice.

Przewaga MKS-u nie podlegała dyskusji już w pierwszej połowie, gdy arbiter nie uznał naszym piłkarzom dwóch goli, a piłka trzykrotnie trafiała w poprzeczkę, a dwa razy w słupek! Wreszcie jednak gol Maniury dał upragnione prowadzenie, które po przerwie podwyższył Grzegorz Cuber zdobywając dwa gole. W następnych minutach, najlepszy strzelec juniorów dołożył kolejne dwa trafienia, do siatki trafił także Białorucki i pogrom górzan stał się faktem. Radości nie zmącił nawet honorowy gol dla gospodarzy. Rezultat 6:1 mówi sam za siebie i sprawia, że MKS-u w TLJ nie dogoni już nikt. Gratulujemy!

W pozostałych meczach TLJ:

Sokół Wola – Bojszowy 2:2 , Piast B.N – Iskra 2:6 , Krupiński – JUWe 0:0, Studzionka – Pniówek 2:2 .