Jutrzejszy (28.10.) mecz 13 kolejki w grupie II pomiędzy MKS Lędziny a GKS II Tychy, po uzgodnieniach Klubów, został przeniesiony do Tychów. Spotkanie, które jako arbiter główny poprowadzi sędzia Przemysław Wadas z Pawłowic zostanie rozegrane o godzinie 14.30 na boisku przy ul. Edukacji 7.

Powodem jest stan murawy na boisku w Lędzinach, która jest grząska i nasiąknięta wodą, a opady mają trwać do godzin nocnych. Rozegranie spotkania w tych warunkach doprowadziłoby do znaczącego pogorszenia się jej stanu.

Gospodarzem meczu będzie drużyna GKS II Tychy, natomiast wiosną mecz odbędzie się w Lędzinach.

Zapraszamy do Tychów, przepraszając za niedogodności wynikające ze zmiany!

Odwołane zostało także zaplanowane na godzinę 10.00 na sobotę spotkanie trampkarzy z LKS Gardawice.