Serdecznie zapraszamy na weekendowe pojedynki wszystkich drużyn, wśród których na czoło wysuwa się pojedynek pierwszej drużyny MKS-u. Zagrają tez juniorzy, oba zespoły trampkarzy oraz żaczki.

Zapowiadający się na bardzo trudny mecz 6 kolejki klasy okręgowej, ze względu na ostatnią dobrą postawę ekipy Czarnych Piasek, powinien być jednym z ciekawszych wydarzeń tej serii gier. Zespół Jarosława Zadylaka, w przeciwieństwie do poprzednich rozgrywek, dzięki udanym letnim transferom od początku sezonu często zwycięża i plasuje się w ścisłej czołówce klasyfikacji ligowej, mając na swoim koncie 11 punktów – o 3 więcej niż MKS. W ostatnim tygodniu dwukrotnie pokonał silną przecież Unię Bieruń Stary, najpierw 2:0 w meczu Pucharu Polski, a w miniony weekend 4:2 w pojedynku ligowym. MKS po zwycięstwie nad Sokołem Wola 3:0 także liczy jednak na kontynuowanie zwycięskiej passy.

Mecz poprowadzi Andrzej Gorzawski z Rybnika.

Jutro o godzinie 17.00 meczem w Tychach z miejscowym Chrzcicielem sezon rozpoczną trampkarze młodsi, a ich starsi koledzy w piątek o 17.00 w Lędzinach w meczu inaugurującym nowe rozgrywki, podejmą Sokół Orzesze. Także na swoim boisku, w niedzielę o 11.00 juniorzy podejmą w meczu drugiej kolejki Tyskiej Ligi Juniorów ubiegłorocznych wicemistrzów, tj. Iskrę Pszczyna. Tego samego rywala, w poniedziałek o 17.00 na Orliku przy ul. Pokoju podejmą żaczki, rozpoczynając tym samym występy sezonu 2012/2013.