Po niedzielnym spotkaniu rezerw z Czułowianką Tychy 3 punkty zostają w Lędzinach, naszej drużynie udało się wygrać 4:2 (2:0) i zainkasować kolejne punkty, które w obecnej sytuacji (przełożony mecz pomiędzy Bieruniem, a Goczałkowicami) daje naszej drużynie drugie miejsce w ligowej tabeli. Obecny lider LKS Gardawice stracił punkty i pozwolił nam zbliżyć się na 1 punkt straty. Rezerwy w 6 kolejkach nadal nie poniosły porażki w rozgrywkach Tyskiej B-klasy.

Pierwsza minuta meczu, rzut rożny dla Lędzin. Dobrą wrzutkę na długi słupek wykańcza Adamus, a asystę zalicza Nowrocki. Kolejna okazja pojawiła się pod koniec pierwszej połowy. Akcja lewym skrzydłem, Adamus dogrywa piłkę w pole karne, pechowa interwencja obrońcy i gol samobójczy daje nam dwubramkowe prowadzenie do szatni (choć arbiter zapisuje gola Malickiemu). Druga połowa nie zaczyna się obiecująco dla naszej drużyny. Zamieszanie pod polem karnym, Apajewski wychodzi z bramki, a napastnik rywali wykorzystuje szansę i uderza na bramkę lobując bramkarza. Rywale szybko wyrównują bowiem parę chwil później ich strzał trafia w rękę naszego obrońcy. Sędzia dyktuje jedenastkę, a rywal uderza w prawą stronę bramki Apajewskiego na 2:2. Kolejny gol to nieszczęśliwa interwencja wychodzącego na przed pole bramkarza rywali, który poza szesnastką zatrzymuje strzał Orzegowskiego ręką, jednak z dobitką pośpiesza Adamus, ładując piłkę do pustej bramki. W końcówce Janik staje przed szansą oko w oko z bramkarzem i nie myli się uderzając po ziemi w prawy róg bramki.

Skład rezerw prezentował się następująco: Apajewski – Mielec, Urbańczyk, Buchała, Giza, Dominiec, Nowrocki (Iciek 85), P.Czudaj, S.Krakowiak (Orzegowski 65), Adamus (Janik 75), Malicki (R.Stencel 90).

Gole dla rezerw zdobywali: Adamus (2, 70 min.), Janik (89 min.), Malicki (44 min.).

Pozostałe wyniki 6 kolejki (28.09-29.09): LKS Wisła Mała 3:2 LKS Gardawice, LKS Mizerów 0:4 AKS Nadwiślan Góra, UKS Warszowice 3:4 Czarni Piasek, Unia Bieruń Stary – LKS II Goczałkowice (mecz przełożony).

W następnej kolejce rezerwy MKS’u Lędziny zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z drużyną LKS’u Goczałkowice i powalczą o kolejne punkty. Mecz odbędzie się w niedzielę (tj. 06.10) o godzinie 14:00.