W dniu dzisiejszym doszło do meczu, pomiedzy pierwszą i drugą drużyną MKS-u. Mecz zakończył się wynikiem 6-0 (4-0) bramki strzelali Magiera 2x, Bomba, Stojak, Samek, Bednarek. Mecz mógł zakończyć się wyższym wynikiem, ale piłkarze pierwszej drużyny nie wykorzystali kilku dogodnych okazji, mimo tak wysokiej przegranej zawodnicy drugiej drużyny wzmocnieni kilkoma zdolnymi juniorami zagrali niezły mecz, konsekwentnie wykonując taktykę założoną przez trenera Rozmysłowskiego, pokazali się z dobrej strony.

MKS grał w składzie: Wowro (Malik 45′), Śmiłowski, Idczak (Sopelewski 30′), Karlik, Skiba, Bednarek, K.Firlej, D.Firlej (Gardawski 25′), Bomba (Biliński 45′), Magiera (Samek 45′), Stojak.

MKS II grał w składzie:
Śliż (Kucharczyk), Bratek (Sala), Dendys, R.Roszak (M.Roszak) Gołaś, Wyskocki, Śliwa (Bortel), Sowik, Bula,Gąsior (Kostrzewa), Brona (Bizewski, Cięciara)