MKS Lędziny w dniu wczorajszym (28.01.) rywalizował w Chełmku z Unią Kosztowy, przegrywając z Unią 0:2 po dwóch trafieniach Macieja Wolnego.

MKS grał w składzie: Apajewski –  testowany, testowany, testowany, testowany, Śliwa, Ingram, Malik, testowany, testowany, testowany oraz Worek, Gardawski, Nowrocki, Piekielny, Krakowiak.

W składzie z różnych przyczyn zabrakło kilku zawodników, tj. Mateja, Roszak, czy Kamiński. Skutki urazów wciąż odczuwają Karlik, Bednarek, czy Turczyński. Stąd poszukiwania nowych rozwiązań taktycznych i personalnych. Jak dotąd, treningów nie wznowili Szymon Kwiatkowski, czy Damian Czupryna. Z kolei, Marcin Szczurek, któremu skończyło się wypożyczenie z Nadwiślana Rusocice, prawdopodobnie zakotwiczy w innym klubie.

Kolejnym rywalem MKS-u w meczu sparingowym będzie juniorski zespół GKS Katowice. Mecz zaplanowano na najbliższy weekend.

W dniu wczorajszym zwycięsko swój sparing zakończyły rezerwy MKS-u gromiąc juniorów JUWe Jaroszowice 7:0. Jak podaje Podokręg Tychy, rozgrywki tyskiej b klasy ruszą w weekend 24-25 marca br.