W najbliższą sobotę o godz. 16.00 zespół Marcina Polarza zmierzy się z zajmującym 14 miejsce w tabeli Naprzodem Lipiny.

[singlepic=3916,360,320]

Miejmy nadzieję, że Łukasz Gąsior w spotkaniu z Naprzodem nie będzie miał dużo pracy. Foto: Underek

MKS przystąpi do tego pojedynku w najsilniejszym zestawieniugdyż nikt nie pauzuje za kartki, a także wszyscy poprzednio kontuzjowani gracze (za wyjątkiem Mokrego) są do dyspozycji trenera. Gości, których w ostatnich spotkaniach przegrali 0:8 z Nadwiślanem, a także 0:1 z Czarnymi, lekceważyć jednak nie można. Czego dowodem było jesienne spotkanie obu drużyn w Lipinach, gdzie mimo prowadzenia i gola Roszaka, MKS przegrał 1:3. Nasz zespół walczy o jak najwyższą pozycję w tabeli i kolejne trzy punkty być może pozwoliłyby  przegonić zespoły z Piasku i Bełku, a także zbliżyć się do ekip Śląska i Leśnika. Z nadzieją na dobre spotkanie i satysfakcjonujący wynik, zapraszam w sobotę o godz. 16 na stadion MKS-u:)!!!