Świąteczny wtorek (01.05.) stoi pod znakiem rozgrywek piłkarskich, w tym spotkania 23 kolejki HAIZ IV ligi między MKS-em, a Podbeskidziem II Bielsko-Biała. Zespół Piotra Bogusza, jak do tej pory, zgromadził na swoim koncie 28 punktów i zajmuje 9 miejsce w tabeli. Jutro bielszczanie zagrają bez ukaranego czerwona kartką w meczu z GKS Radziechowy-Wieprz Gurgenidze. W związku z tym jednak, iż I-ligowcy jutro mają wolne, należy liczyć się z zaciągiem z kadry Podbeskidzia.

W MKS-ie bez pauz kartkowych. W grę wchodzą ewentualne roszady po wyczerpującym fizycznie spotkaniu w Bełku.

Zapraszamy od godziny 17.00!

Plan spotkań 23 kolejki:

GKS II Tychy – Kuźnia Ustroń (13.00),

Unia Racibórz – Decor Bełk,
MKS Lędziny – Podbeskidzie II Bielsko-Biała,
GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Czaniec,
Wilki Wilcza – Spójnia Landek,
Polonia Bytom – Dąb Gaszowice,
LKS Goczałkowice – Beskid 09 Skoczów,

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – Drzewiarz Jasienica (środa 18.00)