W dniu jutrzejszym na tyskim boisku przy ul. Edukacji MKS zmierzy się z występującym w klasie okręgowej ZET Tychy. Początek spotkania o godzinie 18.00.

Po tym spotkaniu będziemy mogli podać więcej szczegółów dotyczących sytuacji kadrowej. Jest grupa zawodników, którzy opuszczają IV-ligowy zespół, ale będą i tacy, którzy zajmą ich miejsce. Trwają intensywne rozmowy, negocjacje dotyczące wzmocnienia kadry. Nowowybrany Zarząd od pierwszych dni po wyborze przystąpił do intensywnej pracy, dokonując na wczorajszym zebraniu podziału zadań i kompetencji. Zarząd spotkał się z trenerami, przedstawił swoje oczekiwania, a także chętnie przyjął duże grono osób, które chcą udzielić wsparcia i pomocy nowym Władzom. Dziękujemy za poparcie, deklarację pomocy. Zachęcamy do działania, zapraszamy do kontaktu wszystkich, którym na sercu leży dobro Klubu, także przedsiębiorców, którzy mogą kontaktować się z Zarządem. Jesteśmy otwarci na propozycje i dyskusje. Wszelka pomoc, rzeczowa, finansowa, czy organizacyjna przy meczach ligowych jest mile widziana.

W dniu wczorajszym zapadły decyzji o starcie zespołu rezerw w rozgrywkach b klasy. Jeśli nie dojdzie do kataklizmu kadrowego, nie ma ku temu żadnych przeszkód. Pod koniec marca, przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych młodzieży, odbędą się spotkania Zarządu z zawodnikami i rodzicami tych młodszych piłkarzy MKS.

Kolejne spotkania Zarządu już w przyszlym tygodniu.

Szczegóły dotyczące sytuacji kadrowej przedstawimy w przyszłym tygodniu.