W dniu wczorajszym (28.04.) mecz derbowy w nowych koszulkach zaliczyła drużyna orlików, która pokonała Unie Bieruń Stary aż 13:4! Było to trzecie zwycięstwo z rzędu Naszych orlików występujących w grupie Mistrzowskiej.

Skład MKS-u: Wojtek Majer, Daniel Segeth, Bartek Czudaj, Bartosz Tabuła, Jakub Malczyk ( 2), Eryk Zatoń ( 3 ), Grzegorz Pająk (4), Kacper Morkisz (2), Igor Larysz, Dominik Labe, Karol Kubica, Mateusz Gumprecht (2).
Zawodnikami meczu zostali Daniel Segeth i Grzegorz Pająk.
Dziękujemy piekarni Segeth za smaczne pączki!

Orliki A wraz z trenerem Ryszardem Wowro.

Warto dodać, iż swój mecz w piątek wygrały również młodziki, pokonując wysoko – 7:1 Raki Gostyń i pozostają liderami swojej grupy, wygrywając jak dotąd wszystkie swoje mecze. Bramki zdobywali: Jałowy 2, Szweda 2, Gedrowicz, Firlej, Tukaj.

Przyzwoicie zaprezentowały się również żaczki, które mimo iż nie wygrały meczu to walczyły zacięcie w turnieju, który odbywał się w Tychach, a nasza drużyna ponownie zmierzyła się z APN GKS Tychy, Gol Bieruń i Unia Bieruń Stary.

W niedzielny poranek orliki (grupa B) zagrały w Tychach z żeńska drużyną Polonia Tychy, a wynik 1:12 mówi sam za siebie (bramki: Morkisz 6, W.Majer 4, Kruciński, Zając). Dziękujemy rywalkom za dobry mecz i ambitną walkę oraz gościnne przyjęcie.

Zdjęcie głowne – orliki B po meczu z Polonią!