Jako kolejna z drużyn MKS-u, swoje wiosenne rozgrywki zainaugurowała ekipa trampkarzy starszych. Przypomnijmy, piłkarze Mirosława Wowro walczą w grupie A wiosennych rozgrywek w Podokręgu Tychy.

Pierwszym rywalem MKS-u był dzisiaj zespół Znicza Jankowice, z którym to jesienią – mimo, że piłkarze obu zespołów rywalizowali w jednej grupie – nie udało się zmierzyć, a to za sprawą problemów organizacyjnych w obozie rywali. Pomimo dwóch walkowerów zespół z Jankowic zdołał jednak zgromadzić 10 punktów na swoim koncie, co pozwoliło na zajęcie 4 miejsca w grupie II jesiennych rozgrywek, a wiosną zostać przydzielonym właśnie do grupy A, skupiającej najlepsze zespoły trampkarzy w Podokręgu Tychy.

Zawodnicy MKS-u dziś jednak dość niespodziewanie ulegli rywalom 2:3, pomimo prowadzenia 2:0 (po bramkach Szwedy oraz Haby).

MKS grał w składzie: Żmijewski, Mielec, Młocek, Saternus, Bielusiak, Czypionka (Giza), Buniewicz, Sieradzki, Haba, M.Nagi, Szweda.

W pozostałych meczach pierwszej wiosennej kolejki:

Piast Bieruń – UKS Suszec 1:0, Pniówek Pawłowice – Sokół Wola 1:0, LKS Goczałkowice – LKS Łąka 0:3.