Po raz drugi spotkania z Jednością Jejkowice zapowiadał nie będę, aby nie zapeszyć. Tym razem spotkanie 17 kolejki gr. I powinno jednak bez przeszkód się odbyć i MKS będzie miał okazję, by zrewanżować się gościom za jesienną porażkę 1:2.

Oba zespoły rozpoczęły rundę wiosenną od wygranych (MKS 5:2 w Żorach, Jedność 2:0 z Unią B.St.) i będą chciały kontynuować dobrą passę. MKS-owi będzie o tyle łatwiej, że wystąpi w optymalnym składzie, bowiem wszyscy zawodnicy odcierpieli kary kartkowe i trener Idczak będzie miał spore pole manewru przy wyborze podstawowej jedenastki. Początek w sobotę (20 kwietnia) o 17.00! Spotkanie poprowadzi Rafał Brieger.

W sobotę o 11.00 w Wyrach zagrają także trampkarze młodsi MKS-u, podejmując miejscową Fortunę. Natomiast, juniorzy w dopiero w środę 24 kwietnia o 17.30 (mecz przełożono z najbliższej niedzieli na prośbę gości) na głównym boisku zmierzą się z Czaplą Kryry.

Przełożono także mecz juniorów z LKS Brzeźce-Kryry, który zamiast 5 maja, odbędzie się 8 maja w środę o godzinie 17.30.

Zapraszamy na te pojedynki:)!