W najbliższą sobotę (30.03.) o godzinie 16.00 MKS Lędziny w ramach 18 kolejki rozgrywek w grupie I rywalizować będzie z Uranią Ruda Śląska (Kochłowice), czyli nie tylko z sąsiadem z tabeli, ale i zespołem o podobnym – wydaje się – potencjale sportowym.

Obie drużyny zajmują obecnie miejsca w górnej części ligowej tabeli, tj. lokaty 6-7, gromadząc na swoim koncie odpowiednio 28 i 25 punktów. Pełna pula przybliży zatem potencjalnego zwycięzcę do czołówki i pozwoli ze spokojem spoglądać w niższe rejony klasyfikacji, gdzie zespoły zaczynają gromadzić punkty. W obu zespołach bez pauz kartkowych, bowiem w pojedynkach z MKS Mysłowice (2:0 dla MKS-u) i z Podlesianką (1:4 Uranii) sędziowie nie karali piłkarzy z Lędzin i Kochłowic.

Mecz poprowadzi Marcin Knopek – Wodzisław Śląski, na liniach Marcin Bochynek, Bartosz Jeż.

Serdecznie zapraszamy na mecz!