Oto krótkie podsumowanie piątkowo-sobotnich występów młodzieży MKS-u.
W środę 16 maja na stadionie Piasta Bieruń odbyła się konsultacja i testy dla zawodników z rocznika 2007 i 2008 organizowana przez OZPN TYCHY.
Z naszego klubu wzięło w niej udział 6 zawodników. Bartosz Tabuła, Grzegorz Pająk, Jakub Malczyk z rocznika 2007 oraz Daniel Segeth, Kacper Morkisz i Bartek Czudaj – wszyscy z rocznika 2008.
Grając bez kilku podstawowych zawodników drużyna orlików MKS Lędziny przegrała swój sobotni (19.05.) mecz z Gromem Tychy 9:3.
Skład MKS-u: Jakub Kruciński, Kacper Hamik, Bartek Czudaj, Bartosz Tabuła, Artur Zając, Dominik Labe, Igor Larysz, Kacper Morkisz 2, Dominik Gralak, Mateusz Gumprecht i Kamil Skrzyniarz 1.
Wyróżniający się zawodnicy to: Bartosz Tabula i Kacper Morkisz.
W tym samym czasie, dwóch zawodników MKS-u Lędziny – Eryk Zatoń oraz Wojciech Majer reprezentowało dziś Kadrę Podokręgu Tychy rocznika 2007 w Turnieju Wyrobka.
Zespół juniorów zremisował 3:3 w Rudołtowicach z LKS-em, a gole dla drużyny Mirosława Wowro zdobywali Beniamin Drążek, Patryk Czudaj i Karol Gaweł.
Zespół młodzików zwyciężył w piątkowe popołudnie w Kobiórze miejscowy Leśnik, w stosunku 5:2, a bramki zdobywali: Dominik Jałowy (x3), Dominik Nowak i Mateusz Firlej.