Oto zapowiedź występów wszystkich zespołów MKS-u Lędziny w dniach 19-20 maja br.:

HAIZ IV liga: Dąb Gaszowice – MKS, sobota 19 maja, godzina 17.00 (boisko w Piecach, ul. Sportowa),

MKS uda się w sobotę na mecz z Dębem Gaszowice, który po udanej rundzie jesiennej, wiosną wyraźnie dołuje. Zespół trenera Marszolika w II rundzie zdobył tylko 5 punktów (1 wygrana, 2 remisy i aż 8 porażek). Nie mniej jednak, osłabieni ostatnio kontuzjami gospodarze mocno się mobilizują na mecz z MKS-em, który także będzie szukał punktów dających szansę na utrzymanie. Do tej pory lędzinianie wywalczyli tylko 2 punkty na wyjazdach, teraz potrzebujemy kompletu. Czy uda się tym razem?

W MKS-ie zabraknie pauzującego za żółte kartki Kamila Ingrama.

Spotkanie poprowadzi: Adam Jakubczyk (Mikołów).

Zapowiedź pozostałych spotkań:

B klasa Tychy: Unia Bieruń Stary – MKS II , sobota 19 maja, godzina 16.00,

Juniorzy młodsi: LKS Rudołtowice – MKS, sobota 19 maja, godzina 11.00,

Młodziki: Leśnik Kobiór – MKS (piątek 18 maja, godzina 17.00); MKS – LKS Rudołtowice (niedziela 20 maja, godzina 11.00);

Orliki: grupa mistrzowska, MKS – Grom Tychy, sobota 19 maja, godzina 10.00 (orlik przy ul. Pokoju),

Orliki B: Polonia MKS – Unia II Bieruń Stary, niedziela 20 maja, godzina 10.00 (orlik przy ul. Pokoju),

Żaki: turniej w Chełmie Śląskim (przy ul. Techników), sobota 19 maja, godzina 09:00,

Serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania!